Projekt Bracia - zmagania trwają

Projekt Bracia

Bracia Gramaccy z Poznania po raz drugi przebiegną Polskę, aby pomóc choremu chłopcu. W ubiegłym roku zbierali środki na pomoc dla Bartka, u którego wykryto guza mózgu. W tym roku zebrane pieniądze przekażą na pomoc dla siedmioletniego Ziemka cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

 

Bracia wyruszyli z Poznania w czwartek o 4 rano. Najpierw dotarli na Słowację, a potem wyruszyli w stronę Morskiego Oka. W przybliżeniu trasa biegnie przez Kraków - Maczugę Herkulesa - Szlak Orlich Gniazd - Częstochowę - Łódź - Włocławek - Ciechocinek - Toruń - Malbork - Gdańsk - Władysławowo i Juratę. Docelowo mają przybyć na Hel w niedzielę na godzinę 21.00, aby zdążyć na zachód słońca. Do pokonania mają około 900 kilometrów!
A wszystko to na własnych nogach, hulajnogą, rowerem i innymi dyscyplinami sportowymi.

 

Projekt Bracia

 

Zmagania Braci możecie śledzić dzięki naszym lokalizatorom na tej stronie:

Sprawdź
 

Zebrane środki będą przeznaczone na dwa urządzenia medyczne dla siedmioletniego Ziemka. Akcję wesprzeć można tutaj.

W ubiegłym roku Bracia zdobyli Koronę Gór Polskich, czyli 28 szczytów. Trwało to 24 godziny! Zebrane środki trafiły do Bartka, który zmaga się z rakiem mózgu. Chłopak jest miłośnikiem górskich wędrówek, wraz z tatą i Braćmi zdobył Rysy. W tym roku Bartek i jego tata także spotkają się z Braćmi, aby przejechać część trasy z Tatr po Hel.

Zeszłoroczne zmagania opisaliśmy na naszym blogu:

Przeczytaj na blogu

 

Trzymamy mocno kciuki za Braci, Bartka i Ziemka!

 

 

 

Kategoria: