PRZENOŚNY GPS DO ROWERU NA KAŻDĄ WYPRAWĘ

wybierz lokalizator GPS do roweru

Przenośny mini lokalizator GPS sprawdzi trasy, pokaże osiągane prędkości i zabezpieczy rower przed kradzieżą dzięki kontroli pozycji. Posiadanie tych korzyści zapewni  lokalizator IKOL SPOT. Sprawdź pozostałe możliwości monitoringu GPS do roweru.

 

 

Nie da się zapomnieć ciekawej trasy i dalekiej wyprawy, ale fajnie jest mieć możliwość wrócić do niej, jeśli przyjdzie ochota na wspomnienia. Monitoring GPS idealnie wpisuje się w te potrzeby i działa zarówno z pozycji telefonu jak i komputera za pomocą systemu IKOL.

Przenośny lokalizator możesz wrzucić do plecaka lub zamontować go do roweru. IKOL SPOT zapisze wszystkie dane dotyczące przejechanych tras, miejsc postojów, czasu przejazdu i osiąganych prędkości. Oczywiście wszystkie parametry podróży zapisywane są na mapie.

 

JAK DZIAŁA PRZENOŚNY LOKALIZATOR GPS?

IKOL SPOT wysyła swoją pozycję na serwery IKOL, a Ty przez aplikację IKOL online otrzymujesz pozycję na żywo z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Lokalizator wyposażony jest w także przycisk alarmowy, który po naciśnięciu wyśle powiadomienie do wybranych osób. Ta wiadomość alarmowa z linkiem do mapy może zostać wysłana jako SMS, e-mail lub powiadomienie w aplikacji IKOL TRACKER.

 

BEZPIECZNA PODRÓŻ I ROWER Z LOKALIZATOREM GPS

Planujesz dalszą trasę i chcesz mieć stały kontakt z bliskimi? Ty masz przy sobie lokalizator, a Twoi bliscy możliwość przeglądania Twoich pozycji na żywo, online, przez całą dobę dzięki aplikacji IKOL X. Ta darmowa aplikacja zamienia telefon w lokalizator? Tutaj przeczytasz, jak sprawdzić lokalizację telefonu.

Warto również wyposażyć się w sprzęt do lokalizacji GPS, jeśli rozpoczynasz przygodę rowerową na trudnych terenach, jakimi są górskie lasy i leśne ścieżki lub nieznane okolice. Narysowana trasa na mapie telefonu podpowie Ci, jak wrócić tą samą drogą.

Ważnym punktem, na jaki warto zwrócić uwagę w aspekcie bezpieczeństwa podróży jest mierzenie wysokość n.p.m., który posłuży nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale także podczas uprawiania innych sportów w terenie. Jeśli chcesz sprawdzić na jakich wysokościach zdobywałeś trasy, możesz wygenerować raport z historią wysokości, na jakich znajdował się lokalizator. Zrobisz to, logując się do sytemu IKOL. Raport zapisuje maksymalną i minimalną wysokość w danym czasie oraz graficzny wykres wysokości na osi czasu.

 

rowery w warszawie

 

Obecnie coraz większą popularność zdobywa ochrona roweru przed kradzieżą, dlatego przenośny lokalizator będzie stanowił dodatkowe zabezpieczenie w codziennej eksploatacji po mieście, gdzie duża gęstość zaludnienia przyczynia się do rowerowych kradzieży. Niestety każdego roku z miejsc publicznych ginie mnóstwo rowerów, a odzyskanie jednośladu jest wysoko nierealne.

Zamontuj lokalizator w mało widocznym miejscu w rowerze i zapewnij sobie kontrolę przed nieautoryzowanym użyciem. Na mapie szybko sprawdzisz aktualną lokalizację jednośladu. Ile kosztuje dodatkowe zabezpieczenie roweru przez GPS monitoring? Niewiele w porównaniu z cenami rowerów, które nierzadko przekraczają kilka tysięcy złotych. Sprawdź cenę IKOL SPOT.

 

rowerzysta w górach

 

JAKIE CECHY MA LOKALIZATOR IKOL SPOT DO ROWERU?

Użytkownicy mają coraz większe wymagania od rowerowego GPS. Ma być wytrzymały, wodoszczelny i bardzo dokładny. Bateria tego przenośnego lokalizatora wystarczy na 4 dni użytkowania bez potrzeby ładowania. Samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów i bez problemu mieści się w kieszeni. Wodoodporność to niekwestionowana zaleta lokalizatora, który może być narażony na wstrząsy, błoto i deszcz. To ważne, bo będąc w trasie pogody się raczej nie wybiera.

 

Jak widać, korzystanie z monitoringu nie dotyczy tylko samochodów. Abonament bez długoterminowej umowy kosztuje zaledwie 15,99 zł/mc, a korzyści sporo.