Rolnik szuka GPS

maszyny rolnicze, traktor, gps dla maszyn rolniczych

Sprzęt rolniczy, jak wszyscy wiemy niesie ze sobą ogromne koszty zarówno utrzymania, jak i eksploatacji, sam zakup maszyny rolniczej to wydatek rzędu ok 140 tys zł. Jak więc dbać o maszyny rolnicze od strony eksploatacyjnej, czy przypadkiem pracownik zatrudniany w takiej firmie nie dorabia sobie po godzinach na naszym sprzęcie? Jakiego rozwiązania powinien zatem szukać rolnik?

 


 

Monitoring ikol spieszy na ratunek rolnikom, proponując lokalizatory GPS. Prosty montaż i łatwa obsługa systemu pozwoli w skuteczny sposób śledzić na żywo aktualną pozycję maszyny rolniczej. Dodatkowo rozbudowane funkcje lokalizatorów pozwolą właścicielowi dopasować usługę do jego potrzeb. Podobne pytania mogą zadawać sobie właściciele wypożyczalni sprzętu rolniczego, kiedy ich maszyny nie wracają z powrotem do firmy wynajmującej sprzęt.

GPS ikol ułatwia właścicielowi monitorowanie każdej maszyny. Ciekawą i polecaną przez nas opcją może być ustalenie dowolnego obszaru - właściciel ustala z osobą, która dzierżawi sprzet, na jakim terenie ma być używany i ustawia w systemie ikol wybrany obszar. Jeśli maszyna wyjedzie poza wybrany obszar, właściciel zostanie o tym poinformowany poprzez email, SMS, lub aplikację ikol Tracker. Kolejną polecaną usługą jest funkcja odcięcia rozrusznika. Kiedy maszyna nie wraca do własciciela, ten w każdej chwili może odciąć rozrusznik. Kierowca będzie nadal mógł prowadzić pojazd do chwili wyłączenia auta, potem nie będzie już w stanie uruchomić pojazdu. Poza tym monitoring GPS pozwala na sprawdzanie lokalizacji pojazdów na żywo, przez 24/7. W każdej chwili możesz sprawdzić, co dzieje się z dzierżawioną maszyną.

 

Na te wszystkie problemy ikol ma rozwiązanie w postaci bogatej oferty:       

 

System ikol proponuje wiele rozwiązań, świetnie sprawdzą się nasze propozycje tj:

  • Alert ruchu pojazdu (informuje o uruchomieniu pojazdu)
  • Alert obszaru, bądź alert dowolnego obszaru (alert będzie generowany przy wjeździe w ten obszar,bądź przy wyjeździe z niego)
  • Aler prędkości (informuje o przekroczeniu ustawionej w systemie prędkości)
  • Odcięcie rozrusznika (do uruchomienia funkcji niezbędny jest przełącznik odcięcia rozrusznika)

Możesz wybrać czy chcesz otrzymywać Alerty  w postaci wiadomości email, SMS, czy poprzez aplikację ikol Tracker.