Roznoszenie ulotek, wyprawy motocyklowie, rolnictwo - telematyka dla każdego

Samochody na ulicy

Telematyka może kojarzyć się z zaawansowanymi rozwiązaniami, ale nic bardziej mylnego! System monitoringu GPS to także system telematyczny, a korzystać może z niego każdy - zarówno kierowcy i osoby zarządzające flotą, jak i posiadacz smartfona. Tych, którzy nie wierzą, zapraszamy do wpisu.

 

  • Zarządzanie flotą - telematyka we flocie to podstawa. System monitoringu ikol można dopasować zarówno do dużej, jak i do małej floty. Oferta jest bardzo elastyczna i pozwala na wybór tych funkcji, których rzeczywiście potrzebujemy. Dzięki lokalizatorom GPS można kontolować styl jazdy kierowców oraz sprawdzić ich lokalizację, można monitorować naczepy, czy kontenery. Dzięki monitoringowi odliczymy także VAT, dzięki Elektronicznej Ewidencji Przebiegu Pojazdów.

Dowiedz się więcej

 

 

  • Motocykle, skutery i łodzie - dla fanów jednośladów lokalizator GPS to świetne rozwiązanie, żeby zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz pojazdu. Moduł ikol MOTO jest niewielki, więc można go zamontować także w skuterze, albo quadzie. Ale nie tylko - świetnie nadaje się też do jachtów i skuterów wodnych, ponieważ jest wodoodporny. Dzięki lokalizatorowi można w każdej chwili sprawdzić pozycję swojego pojazdu, albo przesłać link ze swoją pozycją swoim bliskim.

Dowiedz się więcej

 

 

  • Roznoszenie ulotek - dzięki aplikacji ikol X można zmienić telefon w lokalizator i sprawdzać pozycję użytkownika telefonu. To rozwiązanie, z którego korzystają osoby nadzorujące roznosicieli ulotek - mają stały dostęp do pozycji swojego pracownika, mogą sprawdzić, czy jest w odpowiednim miejscu oraz czy nie wyszedł poza ustalony obszar. Dużym ułatwieniem jest także aplikacja ikol Tracker, dzięki której z poziomu telefonu można szybko sprawdzić lokalizację użytkowników ikol X.

Dowiedz się więcej

 

 

GPS w telefonie

 

  • Maszyny rolnicze - lokalizatory GPS z powodzeniem można zamontować także w maszynach rolniczych. Można dzięki temu analizować ilość zużywanego paliwa, prędkość, czas, co pozwala na dokładnie planowanie prac i tworzenie kosztorysów. Jest to też niezwykle przydatne narzędzie w przypadku wypożyczania maszyn rolniczych - możemy sprawdzić, co dzieje się z pojazdem w danym momencie.

Dowiedz się więcej

 

 

  • Monitoring cargo - dzięki lokalizatorowi ikol DURO można śledzić pozycję dowolnych bagaży, pakunków, pojazdów, kontenerów, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. To niewielkie urządzenie posiada niezwykłe trwałą baterię, która umożliwia lokalizację do 24 miesięcy bez ładowania!

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

Więcej zastosowań naszego monitoringu można znaleźć tutaj:

Sprawdź