Lokalizatory

Żeby móc lokalizować swój pojazd potrzebujesz do tego odpowiedniego modułu. W naszej ofercie znajdują się moduły wykorzystujące sprawdzone technologie SIM/GPS. 

 

Zastanawiasz się, który lokalizator będzie spełniał Twoje wymagania?
Zapoznaj się z naszym wpisem na blogu dotyczącym wyboru lokalizatora do konkretnych celów.

 

Więcej informacji o konkretnych lokalizatorach znajdziesz tutaj:

Lokalizator instalowany w samochodzie zasilany jest z akumulatora. Wyposażony jest także w baterię, która pozwala mu działać także przez jakiś czas po przerwaniu zasilania z akumulatora (zazwyczaj, gdy akumulator się rozładował).

Aby lokalizatory mogły sprawdzać swoją pozycję za pomocą satelitów, zostały wyposażone w anteny GPS. Do prawidłowego funkcjonowania lokalizatora niezbędny jest ciągły i niezasłonięty dostęp do nieba. W niektórych przypadkach, gdy np. pojazd znajduje się pod ziemią, wśród wieżowców itp. może dochodzić do niedokładnego pozycjonowania GPS.

Zobacz screeny:
, , , ,
Widget: Trasa przejazdów z wyborem dni

Widget umożliwia wybór osobie przeglądającej stronę www z aktywnym widgetem wybór lokalizatora oraz dnia, z którego ma byc prezentowana na mapie trasa. Wybór dnia odbywa się poprzez jego kliknięcie na kalendarzu (podświetlone są tylko te dni, kiedy był jakikolwiek ruch lokalizatora, a tym samym możliwe jest wyświetlenie jego trasy).