Przycisk alarmowy - panic button

Przycisk alarmowy podłączany do modułu GPS ikol, który wysyła automatyczne powiadomienia SMS, email lub poprzez aplikację ikol Tracker w przypadku wciśnięcia.

zamów teraz

Kontaktron

Kontaktron służący do obsługi usługi Alert Sygnału Alarmowego. Kontaktron to łącznik elektroniczny; jeżeli dojdzie do rozłączenia (lub ewentualnie połączenia) styku, system ikol wykryje to i wyśle sygnał alarmowy. Klient sam wybiera, czy otrzyma go drogą SMS, email lub poprzez aplikację ikol Tracker.

zamów teraz

Czytnik kart identyfikacyjnych
Czytnik kart identyfikacyjnych (czytnik pastylek Dallas) umożliwia przypisanie kierowcy konkretnego pojazdu. Aby uruchomić pojazd, kierowca musi zbliżyć kartę identyfikacyjną do czytnika zamontowanego w pojeździe. Do czytnika dołączone są 2 pastylki Dallas oraz Brzęczek prędkości.
CAN-CLICK

CAN-CLICK to zacisk pozwalający na bezkontaktowe podłączenie modułu ikol CAN do szyny CAN. Element ten nie jest niezbędny do zamontowania modułu ikol CAN, jednak znacznie upraszcza instalację.

Zamów teraz CAN-CLICK

Antena GPS

W niektórych przypadkach antena wewnętrzna modułu może nie być wystarczająca do uzyskania optymalnego sygnału z satelitów GPS. W takich okolicznościach dodatkowa zewnętrzna antena GPS w pełni likwiduje wszelkie problemy z odbiorem.

Kup teraz zewnętrzną antenę GPS

Brzęczek prędkości do modułu ikol Go

Brzęczek prędkości ikol dźwiękiem sygnalizuje przekroczenie zadanej wcześniej prędkości. Powyżej ustalonej wartości sygnał rozbrzmiewa cały czas, do momentu obniżenia prędkości poniżej ograniczenia. Wymusza to na kierującym poruszanie się z odpowiednio niską prędkością.

zamów teraz

Futerał z magnesami na ikol Spot

Futerał na ikol Spot wyposażony jest w dwa bardzo silne magnesy, które pozwalają na przymocowanie go do metalowych powierzchni. Sprawdza się bardzo dobrze przy lokalizowaniu pojazdów - futerał jest wytrzymały i wodoodporny, co pozwala na przymocowanie go pod podwoziem samochodu. Pojemnik przystosowany jest do wysokich prędkości i jazdy po nierównościach.

zamów teraz

Przełącznik jazdy prywatnej/służbowej

Przełącznik umieszczany jest w zasięgu ręki kierowcy - zazwyczaj w okolicy kierownicy. Kliknięcie przełącza rodzaj podróży z prywatnej na służbową i odwrotnie. Więcej na temat podróży prywatnych i służbowych można przeczytać tutaj: Raporty z podróży i przejazdów prywatnych służbowych.

Zamów teraz