Wiosenne nowości w ikol

Komputer

Ostatnio w ikol pojawiło się sporo nowości. Postanowiliśmy więc stworzyć krótkie podsumowanie - zapraszamy do wpisu! 

 

 

  • Aplikacja ikol Tracker - to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala na szybkie sprawdzenie pozycji lokalizatorów ikol i pokonanych przez nie tras. Wystarczy pobrać ją i zainstalować w swoim urządzeniu przenośnym z systemem Android. Potem trzeba zalogować się, używając swojego loginu i hasła, którym logujemy się do Aplikacji ikol Online. I gotowe, można sprawdzić, gdzie są nasze lokalizatory:
     

Aplikacja ikol Tracker

Dowiedz się więcej

 

 

 

  • Raport z tachografu - dzięki temu, że można lokalizator ikol podłączyć do szyny CAN w pojeździe, możliwy jest odczyt danych z tachografu. Pozwala to więc na wygenerowanie raportu, w którym można znaleźć informacje na temat "stanu kierowcy":
     

Raport z tachografu

Dowiedz się więcej

 

 

 

  • Raport nacisku na osie - na czytelnym wykresie pokazuje obciążenie pojazdu na osi czasu. Pomaga to przeanalizować obciażenie pojazdów i zoptymalizować ich użytkowanie:

Raport nacisku na osie

Dowiedz się więcej

 

 

 

  • Raport napięcia głównego zasilania - umożliwia on sprawdzenie stanu napięcia głównego w dowolnie wybranym okresie, a odczytać to można na czytelnym wykresie, który pojawia się w wygenerowanym raporcie:
     

Raport napięcia głównego zasilania

Dowiedz się więcej