Wybierz lokalizator GPS - ikol OBD

ikol OBD

W trzeciej części naszego poradnika znajdziesz informacje na temat lokalizatora GPS ikol OBD. Dzięki niemu możesz zacząć lokalizować swoje auto już w 5 sekund! Jak to możliwe? Zapraszamy do wpisu!

 

 

Moduł ikol OBD to lokalizator przeznaczony jest do  monitoringu GPS zarówno osobowych, jak i ciężarowych. Jego główną zaletą jest prostota montażu - wystarczy wpiąć go do gniazda diagnostycznego. Złącze OBD zbajduje się zawsze w okolicach konsoli kierowcy, zwykle pod kierownicą pojazdu. Dla zwiększenia wygody użytkownika i ochrony przed uszkodzeniami modułu, do każdego lokalizatora dodawany jest przedłużacz OBD.

ikol OBD

Moduł OBD to idealne rozwiązanie w przypadku:

  • wypożyczalni samochodów,
  • kilkukrotnego korzystania z danego samochodu,
  • jazd próbnych w salonach samochodowych,
  • jazd próbnych  osoby zainteresowanej kupnem używanego auta,
  • użytkowania samochodów w szkole jazdy,
  • aut leasingowych,
  • samochodów prywatnych, które czasem używane są w celach służbowych,
  • wypożyczalni maszyn rolniczych i budowlanych.

Moduł ikol OBD w pojeździe umożliwia dostęp do aktualnej pozycji na żywo:

Pozycja na żywo

 

W zależności od modelu pojazdu dostępne są także funkcje dodatkowe, wliczane w cenę abonamentu bez dodatkowych opłat (np. poziom paliwa):

Raport poziomu paliwa

Dla właściciela wypożyczalni samochodowej, lub kogoś, kto udostępnia samochód do jazd próbnych, oprócz lokalizatora ikol OBD, świetnym rozwiązaniem będzie także Alert dowolnego obszaru.  
Dzięki alertowi ustawisz obszar, po którym dany samochód może się poruszać. W przypadku opuszczenia obszaru przez kierowcę, zostaniesz poinformowany o tym wiadomością SMS oraz mailowo:

Powiadomienie o przekroczeniu obszaru

Przekroczenie obszaru

 

 

Klient w każdej chwili może poszerzyć działanie swojego lokalizatora o dowolny raport lub alert. Sam wybiera te, które są mu najbardziej przydatne, dzięki czemu monitoring jest idealnie dopasowany do jego potrzeb:

sprawdź ofertę

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

 

 

 

Kategoria: