Wyprawka szkolna - dorzuć do niej naszą aplikację

Trampki i książki

Nieubłagalnie zbliża się rok szkolny. Większość z Was ma już pewnie skompletowaną wyprawkę dla swojego dziecka, część jeszcze ją uzupełnia. My dziś podpowiadamy, co jeszcze warto do niej dodać - aplikację śledzącą ikol X.

 

Dzisiaj już prawie każde dziecko posiada swojego smartfona, głównie po to, by rodzice mieli z nim zapewniony dobry kontakt. Nasza aplikacja, która zmienia smartfon w lokalizator, pozwoli rodzicowi na zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa dziecka, a także na sprawdzenie, co dzieje się z pociechą, gdy nie znajduje się pod opieką rodziców.
Aplikacja ikol X umożliwia także wygenerowanie alertu SOS, więc jeśli pociecha znajdzie się w niebezpiecznej sytuacji, może wysłać alert ze swoją dokadną pozycją, dzięki czemu rodzic szybko zareaguje. Jeśli zaś telefon zostanie zgubiony, lub skradziony, można go zlokalizawać i odzyskać. 

Dzięki ikol X można:

  • sprawdzić pozycję dziecka,
  • odzyskać zgubiony lub skradziony telefon
  • ustawić obszar, którego w danych godzinach dziecko nie powinno przekraczać,
  • mieć pewność, że dotarło do szkoły, czy domu, 
  • zobaczyć, że podczas nieobecności rodziców jest w domu, lub u osoby, która się nim zajmuje.

 


 

Jak dokładnie działa aplikacja, jakie można dodać usługi, jak zainstalować ją w telefonie - wszystkie wskazówki znajdziecie w tym artykule:

 

Pozycję i przebyte trasy dziecka szybko sprawdzicie za pomocą innej aplikacji - ikol Tracker, która pozwala na błyskawiczne sprawdzenie pozycji każdego lokalizatora.

 

Aplikację ikol X pobrać można za darmo ze sklepu Google Play:

Pobierz za darmo