Zastosowania przenośnego lokalizatora ikol SPOT

Małżeństwo na łące

Moduł ikol SPOT to przenośny lokalizator GPS, który jest wielkości pudełka od zapałek. Jest wodoodporny, łatwy do schowania lub zamocowania i wytrzymuje bez ładowania do 5 dni. W tym niewielkim urządzeniu tkwi jednak wielki potencjał. Można go wykorzystać do monitoringu ludzi, zwierząt, rzeczy... do czego jeszcze? Odpowiedź w naszym artykule.

 

  • Osoby starsze, niesamodzielne, cierpiące na Alzheimera - za pomocą ikol SPOT można monitorować 24 godziny na dobę bliską nam osobę starszą, która cierpi na demencję, lub Alzheimera. Możemy stale kontrolować położenie takiej osoby, znaleźć ją, jeśli się zgubi i bezpiecznie doporowadzić do domu. Moduł wyposażony jest w przycisk SOS, który do wybranych osób prześle powiadomienie, jeśli użytkownik lokalizatora będzie potrzebował pomocy.

Przeczytaj więcej

 

 

  • Dzieci - dzięki ikol SPOT możesz monitorować położenie swojej pociechy i szybko zareagować w razie potrzeby. Dzięki monitoringowi GPS możesz wyznaczyć obszar szkoły, domu, dzielnicy, a jeśli dziecko przekroczy ten obszar, dostaniesz powiadomienie przez SMS i maila. Będziesz wiedzieć, czy potomek jest w szkole czy na wagarach, czy rzeczywiście poszedł do kolegi, czy może kręci się bez celu po mieście...

Przeczytaj więcej

 

 

  • Monitoring przesyłek - dzięki ikol SPOT możesz zabezpieczyć wysyłaną paczkę, albo swój bagaż. Przesyłanie rzeczy pocztą lub przez kuriera czasem kończy się zgubieniem przesyłki. Dzięki lokalizatorowi będziesz w stanie sprawdzić, gdzie znajduje się zguba i bez problemu ją odzyskasz.

Przeczytaj więcej

 

 

  • Ochrona bagażu - wystarczy umieścić lokalizator w walizce i już nie musisz się martwić, że zginie ona podczas podróży. Za pomocą ikol SPOT możesz lokalizować swój bagaż nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Bateria starcza na ok. 4-5 dni, a samo ładowanie to tylko kilka godzin. 
    Lokalizator ikol SPOT był testowany przez TVN Turbo i okazał się najlepszy:

 

 

Przeczytaj więcej

 

 

  • Zwierzęta - Twój pies lubi uciekać podczas spacerów albo z podwórka? Szukasz go potem długo i tracisz nerwy? Lokalizator ikol SPOT to świetne rozwiązanie dla właścicieli niesfornych pupili. Wystarczy przypiąć lokalizator do obroży i śledzić położenie swojego psa. Zapewni to bezpieczeństwo Twojemu ulubieńcowi, a Tobie spokój.

Przeczytaj więcej

Kategoria: