Home -  Odzyskania -  Międzynarodowe odzyskanie Audi RS3 dzięki IKOL SVR Sky!

Międzynarodowe odzyskanie Audi RS3 dzięki IKOL SVR Sky!

16 listopada 2022
odzyskanie-audirs3-po-kradziezy-francja
Marka: Miejsce kradzieży: Miejsce odnalezienia: Data kradzieży: Data odzyskania:
Audi RS3 Paryż, Francja Pod Paryżem, Francja 11 października 2022 11 października 2022

 

„Sacrebleu” – zapewne krzyknął właściciel Audi RS3, które zostało skradzione z polskiej wypożyczalni we Francji. Chwilę wcześniej dostał powiadomienie i utracie sygnału z modułu GPS co oznaczało jedno – ktoś właśnie uprowadził pojazd. Na szczęście auto było zabezpieczone systemem lokalizacji radiowej IKOL SVR w wersji Sky, które poza lokalizacją satelitarną oferuje namierzanie radiowe pojazdów po kradzieży.

Właściciel od razu skontaktował się z Centrum Operacyjnym oraz powiadomił policję – szybkie podjęcie akcji jak zwykle było kluczowe. Jeszcze tego samego dnia auto zostało namierzone. Złodzieje nie zdążyli daleko uciec i ukryli się pod Paryżem. Zdążyli jednak przygotować samochód do dalszego transportu – wymienili tablice rejestracyjne oraz naklejki z numerami identyfikacyjnymi.

Na szczęście ekipa poszukiwawcza i policja zadziałały w samą porę. Po odebraniu pojazdu z rąk złodziei, zwrócili je całe i zdrowe właścicielowi. Mądry ruch i zabezpieczenie samochodu systemem lokalizacji radiowej zaowocowały, a ekipa poszukiwawcza na pewno dostała serdeczne „Merci beaucoup”, gdy zwracała skradziony wóz.

sprawdź ofertę radiowej ochrony!

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

highway

Najlepszy lokalizator GPS – wybierz swój typ!

 30 maja 2016

Lokalizacja lub monitoring GPS dowolnego przedmiotu, pojazdu czy osoby wymaga odpowiedniego sprzętu. Lokalizator GPS (często…

Czytaj więcej
najdluzszy-tunel-w-polsce

Otworzono najdłuższy tunel w Polsce

 20 grudnia 2021

Dziś o godzinie 11:30 odbyło się uroczyste otwarcie znajdującego się na trasie S2 tunelu,…

Czytaj więcej