Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS dla aktywnych

Monitoring GPS dla aktywnych

3 lutego 2017
rowerzysci

Jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas? Bieganie, rower, albo spacery i wspinaczki to Twoje hobby? Jeśli tak, to przekonaj się, jak wiele korzyści płynie z wykorzystania monitoringu GPS podczas zdrowego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzięki lokalizatorowi możesz zobaczyć pokonane trasy, osiągane prędkości, wysokość nad poziomem morza, a nawet wezwać pomoc w razie niebezpieczeństwa.

 

Lokalizator IKOL SPOT to przenośny moduł wielkości pudełka od zapałek. Jest wodoodporny, jego bateria starcza nawet do 4 dni bez ładowania, a dodatkowo można go w łatwy sposób umocować do roweru, paska, czy schować do plecaka. Świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Wyposażony jest w przycisk SOS, który wysyła powiadomienie do upoważnionych osób. Dzięki temu można łatwo ustalić pozycję poszkodowanego i dużo szybciej udzielić mu niezbędnej pomocy.

Lokalizator GPS IKOL SPOT przyda się:

biegaczowi

w łatwy sposób można sprawdzić pokonaną trasę, miejsce startu i końca biegu, postoje oraz osiągniętą prędkość. Dzięki monitorowaniu na żywo, każdy upoważniony przez biegacza może śledzić jego trasę, co może dodatkowo motywować trenującego!

miłośnikowi górskich wycieczek

dzięki lokalizatorowi wędrujący po górach łatwo sprawdzi swoją pozycję, wyrysuje pokonane trasy, czy sprawdzi, na jakiej znajduje się wysokości. W razie zaginięcia bliscy mogą sprawdzić pozycję użytkownika lokalizatora i podać ją służbom ratowniczym. W razie wypadku użytkownik może wysłać powiadomienie SOS, za pomocą specjalnego lokalizatora. Podanie pozycji znacznie przyspieszy akcję ratownicza.

kajakarzowi

lokalizator jest wodoodporny, więc nie trzeba się martwić, że woda go uszkodzi. Kajakarz może schować do plecaka lub kieszeni. Lokalizator zapewni mu monitoring GPS 24 godziny na dobę, możliwość ustalenia pozycji, sprawdzenie pokonanej trasy, prędkości, a także wezwanie pomocy w razie wypadku.

rowerzyście

podobnie, jak w powyższych przypadkach, lokalizator sprawdzi się jako pomoc przy wyrysowaniu trasy, sprawdzeniu osiągniętej prędkości, zobaczeniu, gdzie miały miejsce postoje. Jednak to nie wszystko. Zamontowanie lokalizatora w mało widocznym miejscu może być świetnym zabezpieczeniem dla roweru przed kradzieżą. Jeśli ktoś połakomi się na rower, jego właściciel bardzo szybko ustali, gdzie znajduje się jego jednoślad.

Jeśli lubisz swoimi osiągnięciami dzielić się z innymi, prowadząc stronę internetową, lub bloga, świetnym narzędziem będą dla Ciebie widgety. Możesz umieścić na swojej stronie widget z pokonaną trasą, albo swoją aktualną pozycją, jeśli np. w danym momencie bierzesz udział w zawodach, lub spływie kajakowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Podróże, Funkcje GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Systemy nawigacji satelitarnej

Nie tylko GPS – alternatywne systemy nawigacji satelitarnej

 19 lutego 2018

Z GPS korzysta dzisiaj prawie każdy – wystarczy mieć telefon komórkowy. GPS służy do nawigacji…

Czytaj więcej
pakiet usług

Co daje Ci pakiet IKOL CAN?

 15 lutego 2021

Z pewnością chcesz wiedzieć jak pracuje Twój kierowca, aby kompleksowo monitorować koszty floty. Największe korzyści…

Czytaj więcej