Home -  Ewidencja przebiegu pojazdów -  Monitoring GPS docenianym narzędziem pracy zdalnej

Monitoring GPS docenianym narzędziem pracy zdalnej

8 stycznia 2021
kierowca flotowy

Narzędzia pracy są dziś tak ściśle powiązanie z nowymi technologiami, że mało który biznes może się rozwijać bez ich udziału. Systemy informatyczne, takie jak GPS monitoring są funkcjonalne, a do tego proste w obsłudze, przez co zdobywają uznanie użytkowników. Co dokładnie potrafią i jak z nich korzystać?

 

Efekty monitoringu lokalizacji GPS odczuwasz bardzo szybko. Są widoczne szczególnie w sytuacjach, kiedy chcesz wpływać na zaangażowanie pracowników, a nie masz z nimi bezpośredniego kontaktu w biurze. Dlatego monitoring GPS idealnie sprawdza się w pracy zdalnej.

Oto przykłady funkcji GPS monitoringu IKOL, które wspierają Cię w codziennej pracy

• przeglądanie pozycji GPS na żywo z każdego miejsca i urządzenia
• generowanie raportów z podróży
• otrzymywanie powiadomień i alertów w systemie oraz aplikacji IKOL Tracker
• dostęp do archiwum tras od 3 do 12 miesięcy wstecz
• porównywanie stylu jazdy
• analiza błędów
• ecodriving i poprawa stylu jazdy
• zabezpieczenie przed kradzieżą
• kontrola poziomu i spalania paliwa

Plan na 2021 – monitoring lokalizacji GPS jako główny organizator pracy kierowców

Zrób plan na nowy rok i lokalizuj swoje pojazdy online. Załóżmy, że zarządzasz pracą kilkunastu osób. Z czasem, największym wyzwaniem jest właściwa organizacja pracy. Po kilku dniach lub tygodniach nie masz już czasu ani miejsca, aby to wszystko zapisać, zapamiętać i przeanalizować, jeśli pojawią się nadużycia ze strony kierowców. To dobry moment, aby zacząć korzystać z narzędzi telematycznych.

Przydatną funkcją jest geograficzna baza klientów i punktów IKOL. Na internetowej mapie dodajesz adresy, które staja się docelowym miejscem spotkań u klienta. Wszystkie punkty masz w jednym miejscu i wiesz, gdzie kierowcy byli, a gdzie powinni pojawiać się częściej. Ponadto widzisz ich tempo pracy i efektywność na koniec dnia. W końcu zauważasz, że mógłbyś lepiej pokierować ich pracą i ulepszyć trasy dojazdu. Optymalizacja tras z monitoringiem GPS, to oszczędność czasu Twoich pracowników, którzy mogą docierać na miejsce szybciej i sprawniej. W długofalowej perspektywie to nawet 5-10 godzin tygodniowo, które pracownik może poświęcić na spotkania z klientem lub potrzebną obecność w biurze. 

CZYTAJ WIĘCEJ

kierowca w pracy

Plan na 2021 – elektroniczna ewidencja zamiast stosu kilometrówek

Czas to pieniądz. Nie trać go na administrację i prowadzenie książkowej formy kilometrówek. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu pojazdów IKOL to narzędzie elektronicznego ewidencjonowania służbowych podróży i łatwego rozliczania się z US. Lokalizatory zamontowane w konkretnym pojedzie same zapisują:

  • miejsce spotkania
  • czas podróży
  • dystans
  • przebieg trasy

Bez wątpienia każda automatyzacja administracji to oszczędność czasu i wyeliminowanie błędów, pojawiających się, kiedy piszemy i liczymy odręcznie. Dlatego pracując w systemie IKOL, nie musisz niczego zapisywać ręcznie. Podczas gdy inni toną w papierach, Ty korzystasz z wielozadaniowej platformy, która zapisuje i przechowuje informacje, dlatego możesz do nich wrócić, kiedy chcesz. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plan na 2021 – mobilna aplikacja IKOL Tracker do szybkiego przeglądania tras

Możesz sobie ułatwić pracę w każdym miejscu. Kiedy nie możesz być przed komputerem, sprawdzaj trasy kierowców na telefonie. Szybki podgląd lokalizacji i najważniejsze informacje techniczne o pojeździe. System IKOL posiada również aplikację mobilną do szybkiego przeglądania pozycji lokalizatorów. Możesz w niej sprawdzić najważniejsze informacje, które wystarczą, aby wiedzieć gdzie poruszają się aktualnie firmowe samochody, z jaką prędkością się poruszają i jaki jest aktualny stan techniczny każdego pojazdu.

Zapraszamy do sprawdzenia nowej i bardziej funkcjonalnej wersji IKOL Tracker!

Nowa odsłona IKOL Tracker

Plan na 2021 – zdalnie oszczędzaj firmowe paliwo

Finanse Twojej firmy mogą być na bieżąco kontrolowane przez lokalizator IKOL CAN. To moduł, który pozwoli Ci na automatyczne zarządzanie flotą i zredukuje zwyżki paliwowe, pojawiające się w wyniku kradzieży paliwa lub korzystania z samochodu służbowego poza godzinami pracy. Raport z podróży i zużycia paliwa przedstawia dokładną ilość zużytego paliwa na jednej trasie lub sumę wszystkich dystansów i wykorzystanego paliwa w wybranym przedziale czasowym. W rezultacie pozwala Ci to na kontrolę spalania i tankowań. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie widać oszczędności po wprowadzeniu do firmy GPS monitoringu?

  • Mniej prywatnych przejazdów
  • Bardziej zmotywowani pracownicy
  • Ekonomiczny styl jazdy
  • Lepsza organizacja pracy zdalnej

Dla kogo zdalne zarządzanie? Dla każdego, kto chce optymalizować koszty związane z podróżami, zarówno służbowymi, jak i prywatnymi. 

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Dokładna trasa GPS

Nowość w systemie IKOL – dokładne odwzorowanie tras

 13 listopada 2017

Z radością informujemy, że w naszym systemie monitoringu GPS pojawiła się nowość – dokładne odwzorowanie…

Czytaj więcej
jak-oszczedzac-paliwo

Jak oszczędzać paliwo? 4 sprawdzone sposoby

 20 stycznia 2021

Kto by nie chciał płacić mniej za paliwo? Albo mieć w gratisie co 3 tankowanie?…

Czytaj więcej