Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS kosiarki i urządzeń ogrodowych

Monitoring GPS kosiarki i urządzeń ogrodowych

26 maja 2020

Zastanawiasz się po co Ci GPS w kosiarce? Z początkiem wiosny wszystkie duże urządzenia do prac ogrodniczych zaczynają swoje żniwa, a poprzez kontrolę przebiegu prac, jesteś w stanie zwiększyć zyski swojej firmy. Jak działa nawigacja satelitarna kosiarek? Odpowiedź w tekście poniżej.

 

Miejskie tereny zielone, boiska, parki, osiedla mieszkaniowe lub sad owocowy to tylko niektóre miejsca, gdzie koszenie trawy wymaga systematycznej pracy przez dobrą połowę roku. Tutaj sprawdzą się lokalizatory IKOL, które mają szerokie zastosowanie. Można je wykorzystać do własnego biznesu lub do wypożyczalni urządzeń ogrodowych. A klienci cenią firmy, które wykonują swoje usługi terminowo i rzetelnie.

GPS ZAPEWNIA WYGODĘ I DAJE MOŻLIWOŚCI

Jeśli prowadzisz firmę, która profesjonalnie zajmuje się utrzymaniem zieleni i zatrudniasz pracowników, którzy często zmieniają lokalizację, zadbaj zarówno o efektywność pracy zatrudnionych ogrodników oraz o klientów, którzy nie lubią czekać z wykonaniem zlecenia. Ten rodzaj biznesu charakteryzuje się sezonowością i intensywnością prac. W tym czasie do koszenia zużywa się paliwo, zatrudnia ludzi do pracy i serwisuje się urządzenia. Lokalizator GPS zamontowany w kosiarce lokalizuje zarówno sprzęt jak i pracownika.

 

ogrodnik kosi trawę
JAK DOKŁADNIE DZIAŁA GPS MONITORING W KOSIARCE?

W IKOL do tego rodzaju sprzętu, możesz wybrać lokalizator, który charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i precyzją działania. Posiada także baterię, która jest wytrzymała i odporna na wysoką temperaturę. IKOL GO to funkcjonalny lokalizator, który umożliwia śledzenie aktualnej pozycji maszyn ogrodowych. Jeśli chcesz poszerzyć działanie lokalizatora o dodatkowe funkcje, możesz to zrobić poprzez dodanie pasującej usługi do Twojego planu abonamentowego. Listę wszystkich planów znajdziesz tutaj. Może to być raport dzienny lub alert obszaru. Możesz także wybrać przenośny lokalizator IKOL MONDO, który dodatkowo powiadomi Cię o odpięciu lokalizatora od zamocowanej powierzchni urządzenia. IKOL MONDO posiada specjalne magnesy, które pozwalają na przymocowanie go do każdego większego urządzenia.

LOKALIZACJA SPRZĘTU GPS I ANALIZA DANYCH

Lokalizacja wykonywanych prac jest zawsze widoczna na mapie. Możesz ją obejrzeć w systemie IKOL oraz na telefonie przez aplikację IKOL Tracker. Dzięki temu możesz śledzić aktualną lokalizację i wiesz, gdzie sprzęt jest przechowywany poza godzinami pracy. To pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć mienie. Jeśli interesują Cię adresy postojów oraz data i godzina rozpoczęcia pracy, pobierz raport zbiorczy z przejazdów i dokonaj analizy pracy wszystkich lokalizatorów.

 

IKOL MONDO

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Monitoring GPS maszyn, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

truck

GPS do ciężarówki – sprawdź rozwiązania IKOL

 8 lutego 2019

Telematyka we flotach transportowych i spedycyjnych to standard. Dzięki monitoringowi GPS możemy szybko sprawdzić lokalizację…

Czytaj więcej
samochód pomaranczowy

Zawody, w których przydaje się GPS do samochodu

 19 października 2020

Prawie każdy współczesny zawód wymaga korzystania z systemu informatycznego, który wspiera go czy to w…

Czytaj więcej