Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS na majówce

Monitoring GPS na majówce

28 kwietnia 2017

Już jutro rozpoczyna się długi majowy weekend. To czas podróży, wycieczek, spędzania wolnego czasu na spacerach, rowerach i innych aktywnościach. Wiele osób skorzysta z tego i wybierze się na wycieczkę motocyklem, inni spędzą ten czas nad wodą. Podpowiemy więc, jak można wykorzystać monitoring GPS podczas majówki.

 

  • Wyprawy samochodem – alerty przekroczenia prędkości, długiej podróży, raporty zużycia paliwa, pokonane trasy, ilość przejechanych kilometrów – wszystko to zapewni kierowcy bezpieczeństwo, pełną kontrolę nad jego samochodem i możliwość zaplanowania przemyślanej podróży.

IKOL GO

  • Wycieczki motocyklowe – dzięki lokalizatorowi IKOL MOTO przeznaczonemu do motocykli, można bez przerwy monitorować swój jednoślad i zapisywać pokonane trasy. Lokalizator zapewnia stały dostęp do pozycji pojazdu, dlatego w każdej chwili można sprawdzić, czy jednoślad stoi na parkingu, jeśli np. zatrzymamy się w trasie na obiad w zajeździe. IKOL MOTO świetnie sprawdzi się także jako lokalizator do quada i skutera:

Dziewczyna na skuterze

 

  • Lokalizator dla aktywnych – biegasz? Dużo spacerujesz? Chodzisz po górach, jeździsz rowerem? Przenośny lokalizator to coś dla Ciebie. Pozwoli zapisać trasy, sprawdzić prędkość na danym odcinku, wysokość nad poziomem morza i wiele innych. Za pomocą Widgetów można pokonaną trasę umieścić na swojej stronie lub blogu i pokazać innym swoją pozycję i przebyte kilometry:
  • Wycieczki i spływy kajakowe – dla wielu osób to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Dzięki przenośnemu lokalizatorowi można wyznaczyć trasę swojego spływu, sprawdzić swoją pozycje podczas pływania, zawrócić na trasę, jeśli się zgubimy, pokazać innym swoją pozycję na mapie. Lokalizator także wyśle powiadomienie do wybranej osoby w razie wypadku, co pozwoli na szybkie wezwanie pomocy

IKOL DURO

  • Pod żaglami – lokalizator IKOL MOTO to sprzęt nie tylko do jednośladów, ale także do łodzi i jachtów. Zapewnia stały dostęp do pozycji łodzi, co zapewnia bezpieczeństwo uczestnikom rejsu. Jeśli wypożyczamy komuś jacht, możemy ustawić obszar, po którym może się poruszać. Gdy obszar ten zostanie przekroczony, zostaniemy o tym powiadomieni.

IKOL MOTO

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Podróże, Monitoring GPS pojazdów, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Możliwość komentowania Monitoring GPS na majówce została wyłączona

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

golab

Gołębie badają zmiany klimatyczne i zanieczyszczenie powietrza

 22 marca 2019

Ptaki, które kojarzą się z dziobaniem każdego okrucha i spacerami po starym mieście każdego dużego…

Czytaj więcej
Mężczyzna z telefonem w ręku

Nasze aplikacje – artykuł o ikol X oraz ikol Tracker

 22 stycznia 2018

Dzisiaj co nieco o naszych aplikacjach mobilnych – IKOL X oraz IKOL Tracker. Zapraszamy do przeczytania…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera