Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS pomoże Twojej firmie

Monitoring GPS pomoże Twojej firmie

13 lutego 2017
workplace

Monitoring GPS ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach. Pomoże zmniejszyć wydatki w Twojej firmie i sprawnie kontrolować pracowników oraz pojazdy, a także ułatwi komunikację z klientem. W jaki sposób? Zapraszamy do wpisu.

 

Pojazdy komunalne

monitoring świetnie sprawdzi się w firmach świadczących usługi oczyszczania miasta, dróg, chodników, czy poboczy. Można szybko sprawdzić lokalizację pracownika i jego pojazdu, trasę, którą pokonał, czy miejsca postojów. Dzięki temu wiadomo, czy pracownik wykonał wszystkie powierzone mu zadania, a wygenerowane raporty są doskonałym narzędziem do sprawdzania czasu pracy kierowcy. W szybki sposób można rozliczyć również koszty związane z zużyciem paliwa.

Monitoring cargo

dzięki lokalizatorowi IKOL DURO, którego bateria wytrzymuje do 2 lat bez ładowania, można lokalizować wszystkie urządzenia, które nie mają własnego źródła zasilania – kontenery cargo, przyczepy, bagaże, paczki, przesyłki itd.

Przewóz osób

IKOL jest świetnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się transportem osób. Nie tylko pozwala na kontrolę kierowców i ich pozycji, ale dzięki narzędziom można udostępnić pozycję swojego autobusu czy busa klientom! Stała kontrola pojazdu pozwoli też na szybkie ustalenie pozycji w razie losowych zdarzeń na drodze – jeśli autobus utknie w korku, można powiadomić o tym klientów na stronie internetowej/czy przez powiadomienia SMS, jakie niektóre firmy oferują w swoich usługach. W razie wypadku można podać pozycję pojazdu odpowiednim służbom, co zapewni szybsze udzielenie pomocy poszkodowanym.

Przewóz jedzenia

w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością cieszy się dowóz jedzenia do klienta. W tym przypadku najważniejszy jest czas – im szybciej dostarczone jedzenie, tym bardziej zadowolony klient. Dzięki monitoringowi GPS możesz na bieżąco sprawdzać położenie swoich dostawców, a także ich pozycję udostępnić swoim klientom za pomocą Widgetów. Klienci będą mogli sprawdzać, ile czasu i jaką trasę pokonuje ich posiłek w drodze do celu. Wpłynie to na pewno na pozytywne postrzeganie firmy, a zadowoleni klienci będą polecać lokal kolejnym osobom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Monitoring pracowników

lokalizatory GPS IKOL zapewnią kontrolę i bezpieczeństwo osób, które wykonują swoją pracę w terenie. W ten sposób można sprawdzić, co robią w godzinach pracy, przebywając poza siedzibą firmy, czy należycie wykonują swoje obowiązki i czy na pewno są tam, gdzie powinni być. Można wyznaczyć obszar, po którym danego dnia mają poruszać się pracownicy i otrzymać powiadomienie, jeśli opuszczą ten obszar bez zezwolenia. W razie wypadku monitoring pomoże szybko ustalić pozycję poszkodowanego, co pomoże służbom na szybsze dotarcie i udzielenie pomocy.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

deposit photos IKOL

Jakich pojazdów dotyczy obowiązek ewidencji?

 9 maja 2014

Nowe przepisy, które weszły w życie 1 kwietnia 2014 roku przewidują, że odliczyć 100% VAT…

Czytaj więcej
alerty GPS powiadomienia

Alerty GPS – co dają szybkie powiadomienia?

 11 marca 2021

Alerty GPS to szczególny rodzaj powiadomień, informujących o konkretnych zdarzeniach. Sami odbiorcy to również wskazana…

Czytaj więcej