Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS przyda się na wakacjach

Monitoring GPS przyda się na wakacjach

14 sierpnia 2018
podroze mapa

Wakacje wciąż trwają, a pogoda dopisuje. Wielu z nas wciąż ma też przed sobą urlopy i wyjazdy. Dzisiaj więc przypomnimy, jak można wykorzystać monitoring GPS podczas wakacyjnych podróży i wolnego czasu.

 

Wędrówki po górach

Przenośny lokalizator IKOL lub aplikacja IKOL X zapewni bezpieczeństwo na górskich szlakach dzięki możliwości wysłania sygnału SOS. Dzięki funkcji mierzenia wysokości n.p.m, w każdej chwili można sprawdzić swoją aktualną wysokość. W każdej chwili możemy też innej osobie wysłać link ze swoją aktualną pozycją, a po wycieczce sprawdzić zapisaną trasę na mapie.

Lokalizator GPS dla kajakarzy

Monitoring GPS na wycieczce lub spływie kajakowym umożliwi użytkownikowi zapis wszystkich przepłyniętych tras i postojów. Sprawdzi osiągnięte prędkości na danym odcinku, ustali dokładną pozycję i wezwie pomoc w razie niebezpieczeństwa. Daje także możliwość umieszczenia trasy w postaci widgetu na stronie internetowej lub blogu miłośnika kajakarstwa.

Monitoring GPS na wycieczce samochodowej

Podróż samochodem z monitoringiem GPS to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo kierowcy. Lokalizator GPS IKOL zapewnia monitoring pojazdu przez 24 godziny na dobę, historię wszystkich przejazdów i postojów, poznanie osiągniętych prędkości, zasięg poza Polską. W długiej trasie dodatkowo przyda się alert długiej podróży, który poinformuje kierowcę o tym, że jedzie zbyt długo i czas na odpoczynek.

Rajdy terenowe

Monitoring GPS na rajdach terenowych pozwoli kierowcy na sprawdzenie przejechanej trasy, osiągniętej prędkości, eksploatacji pojazdu, czasu przejazdu i ilości spalonego paliwa. Pozwoli mu to na kontrolowanie stylu jazdy i dobre przygotowanie do kolejnej wyprawy.

Ochrona bagażu

Jednym z zastosowań dla przenośnego lokalizatora GPS może być ochrona bagażu. Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, wystarczy że włożysz lokalizator do walizki. W ten sposób możesz w każdej chwili sprawdzić jego pozycję – czy jest w luku bagażowym. Jeśli bagaż zostanie skradziony, lub zgubiony, można namierzyć jego pozycję i go odzyskać.

LOKALIZATORY GPS DO POJAZDÓW

LOKALIZATORY GPS PRZENOŚNE

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Podróże, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

auto zachod slonca

Monitoring GPS pomoże w lepszym zarządzaniu flotą

 8 czerwca 2016

Coraz więcej przedsiębiorców posiada i aktywnie korzysta z monitoringu GPS w swojej firmie. Po rosnącym…

Czytaj więcej
entrepreneur

Pracownicy pomyślą, że im nie ufam – obalamy mity na temat monitoringu GPS

 20 października 2017

Wydawać by się mogło, że obecnie monitoring GPS we flocie samochodów to standard. Jednak nie…

Czytaj więcej