Home -  Przenośne lokalizatory -  Monitoring GPS przyda się na wakacjach

Monitoring GPS przyda się na wakacjach

14 sierpnia 2018
podroze mapa

Wakacje wciąż trwają, a pogoda dopisuje. Wielu z nas wciąż ma też przed sobą urlopy i wyjazdy. Dzisiaj więc przypomnimy, jak można wykorzystać monitoring GPS podczas wakacyjnych podróży i wolnego czasu.

 

Wędrówki po górach

Przenośny lokalizator IKOL lub aplikacja IKOL X zapewni bezpieczeństwo na górskich szlakach dzięki możliwości wysłania sygnału SOS. Dzięki funkcji mierzenia wysokości n.p.m, w każdej chwili można sprawdzić swoją aktualną wysokość. W każdej chwili możemy też innej osobie wysłać link ze swoją aktualną pozycją, a po wycieczce sprawdzić zapisaną trasę na mapie.

Lokalizator GPS dla kajakarzy

Monitoring GPS na wycieczce lub spływie kajakowym umożliwi użytkownikowi zapis wszystkich przepłyniętych tras i postojów. Sprawdzi osiągnięte prędkości na danym odcinku, ustali dokładną pozycję i wezwie pomoc w razie niebezpieczeństwa. Daje także możliwość umieszczenia trasy w postaci widgetu na stronie internetowej lub blogu miłośnika kajakarstwa.

Monitoring GPS na wycieczce samochodowej

Podróż samochodem z monitoringiem GPS to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo kierowcy. Lokalizator GPS IKOL zapewnia monitoring pojazdu przez 24 godziny na dobę, historię wszystkich przejazdów i postojów, poznanie osiągniętych prędkości, zasięg poza Polską. W długiej trasie dodatkowo przyda się alert długiej podróży, który poinformuje kierowcę o tym, że jedzie zbyt długo i czas na odpoczynek.

Rajdy terenowe

Monitoring GPS na rajdach terenowych pozwoli kierowcy na sprawdzenie przejechanej trasy, osiągniętej prędkości, eksploatacji pojazdu, czasu przejazdu i ilości spalonego paliwa. Pozwoli mu to na kontrolowanie stylu jazdy i dobre przygotowanie do kolejnej wyprawy.

Ochrona bagażu

Jednym z zastosowań dla przenośnego lokalizatora GPS może być ochrona bagażu. Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, wystarczy że włożysz lokalizator do walizki. W ten sposób możesz w każdej chwili sprawdzić jego pozycję – czy jest w luku bagażowym. Jeśli bagaż zostanie skradziony, lub zgubiony, można namierzyć jego pozycję i go odzyskać.

LOKALIZATORY GPS DO POJAZDÓW

LOKALIZATORY GPS PRZENOŚNE

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

przenośny lokalizator ikol duro nowa wersja

Nowe możliwości odświeżonego lokalizatora przenośnego IKOL DURO

 27 czerwca 2023

Aby dostosować jakość świadczonych usług, cały czas nie ustajemy w staraniach nad modernizacją naszych lokalizatorów…

Czytaj więcej
oszczędzanie paliwa

Jak zaoszczędzić na paliwie i jeździć ekonomicznie?

 25 kwietnia 2022

Żyjemy w niespokojnych czasach – co, niestety, ma swoje odzwierciedlenie w galopujących do góry…

Czytaj więcej