Home -  Wszystkie artykuły -  Lokalizator GPS przyda się na wakacjach

Lokalizator GPS przyda się na wakacjach

14 sierpnia 2018
lokalizator GPS na wakacje

Wakacje wciąż trwają, a pogoda dopisuje. Wielu z nas wciąż ma też przed sobą urlopy i wyjazdy. Dzisiaj więc przypomnimy, jak można wykorzystać lokalizator GPS podczas wakacyjnych podróży i wolnego czasu.

Wędrówki po górach z lokalizatorem GPS

Przenośny lokalizator IKOL zapewni bezpieczeństwo na górskich szlakach dzięki możliwości wysłania sygnału SOS. Dzięki funkcji mierzenia wysokości n.p.m, w każdej chwili można sprawdzić swoją aktualną wysokość. W każdej chwili możemy też innej osobie wysłać link ze swoją aktualną pozycją, a po wycieczce sprawdzić zapisaną trasę na mapie.

Lokalizator GPS dla kajakarzy

Lokalizator GPS na wycieczce lub spływie kajakowym umożliwi użytkownikowi zapis wszystkich przepłyniętych tras i postojów. Sprawdzi osiągnięte prędkości na danym odcinku, ustali dokładną pozycję i wezwie pomoc w razie niebezpieczeństwa. Daje także możliwość umieszczenia trasy w postaci widgetu na stronie internetowej lub blogu miłośnika kajakarstwa.

Lokalizator GPS na wycieczce samochodowej

Podróż samochodem z lokalizatorem GPS to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo kierowcy. Urządzenie IKOL zapewnia monitoring pojazdu przez 24 godziny na dobę, historię wszystkich przejazdów i postojów, poznanie osiągniętych prędkości, zasięg poza Polską. W długiej trasie dodatkowo przyda się alert długiej podróży, który poinformuje kierowcę o tym, że jedzie zbyt długo i czas na odpoczynek.

Ochrona bagażu dzięki lokalizatorowi GPS

Jednym z zastosowań dla przenośnego lokalizatora GPS może być ochrona bagażu. Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, wystarczy że włożysz lokalizator do walizki. W ten sposób możesz w każdej chwili sprawdzić jego pozycję – czy jest w luku bagażowym. Jeśli bagaż zostanie skradziony, lub zgubiony, można namierzyć jego pozycję i go odzyskać.

LOKALIZATORY GPS PRZENOŚNE

Kategorie: Wszystkie artykuły, Przenośne lokalizatory GPS | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

bmw-z4-odzyskanie-po-kradziezy-auta

Odzyskane po kradzieży BMW Z4

 19 sierpnia 2020

Kradzież w środku tygodnia, z prywatnej posesji? To nie mogła być przypadkowa akcja. Marka:  BMW…

Czytaj więcej
odzyskanie-renault-scenic-w-warszawie

Nic dwa razy się nie zdarza?

 14 lutego 2001

Pan Michał jest z natury człowiekiem przezornym. Jego samochód miał zamontowane różne systemy alarmowe, jednakże…

Czytaj więcej