Monitoring GPS i ewidencja w firmie

Ewidencja przebiegu pojazdów

Prowadzisz małą firmę i chcesz odliczyć 100% VAT od wydatków związanych z pojazdami? A może jesteś fleet managerem zarządzającym dużą flotą pojazdów? W obu przypadkach ewidencja przebiegu pojazdu ikol będzie najlepszym rozwiązaniem!  Sprawdź!

Lokalizacja i ewidencja pojazdów – to proste!

Lokalizacja GPS

Zastanawiasz się, czy prowadzenie profesjonalne ewidencji pojazdów, dzięki której można odliczyć 100% VAT jest trudne i czasochłonne? Nic bardziej mylnego! Dzięki monitoringowi GPS ikol prowadzenie ewidencji staje się niezwykle proste. Zobacz!

Monitoring GPS i ewidencja pojazdów to oszczędności

Niska cena lokalizacji GPS

Czy wiesz, że prowadząc ewidencję pojazdów w swojej firmie możesz odliczyć 23% wydatków związanych z pojazdami? To blisko ¼ całej kwoty, którą co miesiąc przeznaczasz na swoją flotę! Sprawdź też inne korzyści GPS ikol.

Co daje posiadanie ewidencji przebiegu pojazdu?

Zalety ewidencji przebiegu pojazdu

Tworzenie ewidencji przebiegu pojazdu dla Twojej firmy oznacza duże oszczędności – zarówno pieniędzy jak i czasu. Klarowna rozpiska przejazdów prywatnych i służbowych uwzględniająca czas, długość przejazdu, markę samochodu i wiele innych zmiennych to duża dogodność. Sprawdź!

Ewidencja pojazdu to tylko jedna z funkcji ikol

Funkcje dodatkowe lokalizacji GPS

System ikol w pakiecie wraz z ewidencją pojazdów oferuje Ci także dostęp do wielu przydatnych funkcji. Możesz między innymi sprawdzać pozycję swoich pojazdów, historię tras, raport podróży, dekodowanie adresów. Sprawdź pełną funkcjonalność.

Ewidencja przebiegu pojazdu a VAT

Ewidencja przebiegu pojazdu a VAT

Automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdów w każdej firmie wiąże się z początkowym zainwestowaniem w dobre narzędzie, a następnie ze stałym spadkiem kosztów związanych z eksploatacją pojazdów. Sprawdź, jak to zrobić!

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów (EEPP)

Umożliwia odliczanie 100% VAT od zakupu pojazdu, od paliwa, serwisów, przeglądów, wymiany opon i wielu innych.  ikol jest więc produktem skierowanym do przedsiębiorców i dyrektorów flot pojazdów. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów ikol jest w pełni zgodna z wymogami ustawowymi. 

 

Dodatkowo, za pomocą prostej w obsłudze strony internetowej możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój pojazd. Lokalizator GPS ikol jest wyjątkową platformą, która pozwala Ci dowolnie dostosowywać dostępne na niej funkcje do Twoich potrzeb.

 

System działa dzięki umieszczanemu w pojeździe lokalizatorowi GPS, który na bieżąco zbiera informacje pochodzące od satelitów, przechowuje je w swojej wewnętrznej pamięci a następnie wysyła do serwerów ikol. Za pomocą dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową, możesz zalogować się do aplikacji ikol i mieć dostęp do informacji pochodzących z lokalizatora GPS. Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.