Jak zainstalować moduł ikol w samochodzie?

Instalacja modułu ikol Go jest nieskomplikowana. Czerwony przewód zasilający (PWR) należy podłączyć do zasilania (plusa). Czarny przewód uziemiający (GND) należy podłączyć do masy pojazdu. Biały przewód zapłonu (IGN) należy podłączyć do obwodu (plusa) uruchamianego po włączeniu zapłonu.

Dokładne informacje dotyczące instalacji modułu w pojazdach można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej to każdego lokalizatora ikol. W razie problemów z instalacją polecamy skorzystać z usług najbliższego Autoryzowanego Instalatora ikol (kontakt do najbliższego instalatora można uzyskać pod numerem telefonu: 22 19654) lub z usług profesjonalnego mechanika samochodowego. 

Czy do działania usługi wystarczy zamontowanie modułu w samochodzie?

Oprócz montażu w pojeździe niezbędna jest także aktywacja usługi. Aby aktywować usługę należy zalogować się do Aplikacji ikol Online, wybrać opcję "Dodaj nowy lokalizator", a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

Który moduł powinienem zamówić?

Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich różnice znajdą Państwo w dziale System- Lokalizatory. 

Jak duże są moduły ikol?

Zazwyczaj są nieco mniejsze niż telefon komórkowy.

Czy moduł ikol można zainstalować w motocyklu lub w pojeździe ciężarowym?

Moduły ikol można montować we wszystkich pojazdach: osobowych, motocyklach, busach, ciężarówkach, traktorach, łodziach itp.