Co to jest system ikol?

ikol to Internetowy Lokalizator GPS, dzięki któremu można kontrolować pozycję swojego samochodu 24 godziny na dobę przez stronę internetową. Dzięki modułowi zamontowanemu w Twoim samochodzie i satelitom GPS, lokalizator odbiera informacje o swojej pozycji. Następnie przy pomocy sieci GSM wysyła te informacje na serwer i na stronę Aplikacji ikol Online.

Czy mogę zostać dystrybutorem ikol?
Oczywiście. Możesz zostać dystrybutorem GPS, dystrybutorem Ewidencji, po prostu dystrybutorem ikol. Skontaktuj się z nami przez dział kontakt, by przekonać się jakie warunki oferujemy.
Co to jest Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów?

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów - EEPP - to automatyczny system służący ewidencjonowaniu wszystkich przejazdów pojazdów, który wykorzystuje do tego celu lokalizator GPS. Dzięki EEPP firmy mogą odpisywać 100% VAT za wszystkie wydatki związane z pojazdem: przede wszystkim zakup oraz paliwo.

Jak zamówić usługę ikol?

Wystarczy kliknąć "Zamów teraz" w prawym górnym rogu ekranu lub tutaj. Należy zamówić odpowiedni moduł. Po otrzymaniu przesyłki należy ten moduł zainstalować w pojeździe i na stronie system.ikol.pl, po zalogowaniu, wybrać opcję "Dodaj nowy lokalizator". 

W jaki sposób dokupić dodatkowe funkcje ikol?

Jest to bardzo proste. Po zalogowaniu do aplikacji ikol  na system.ikol.pl kliknij ikonkę „Wybór usług ikol” -> "Wybór usług", zaznacz odpowiednią umowę i wybierz potrzebne Ci funkcje.

W jakich przeglądarkach mogę korzystać z aplikacji ikol?

We wszystkich głównych przeglądarkach (IE, Chrome, Firefox). Aby mieć pewność poprawnego działania Aplikacji ikol Online upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze aktualizacje. W przypadku starszych wersji przeglądarki Aplikacja może nie działać poprawnie. 

Czy potrzebne są dodatkowe programy komputerowe?

Nie, wystarczy wejść na stronę Internetową system.ikol.pl i się zalogować.

Co jest potrzebne, aby założyć konto ikol?

Aby założyć konto stronie system.ikol.pl wystarczy podać adres e-mail oraz hasło.

Na jakiej stronie mogę zamówić moduł ikol?

Aby zakupić dowolny moduł firmy ikol, należy wejść na stronę www. shop.ikol.pl

Ilu maksymalnie użytkowników może być przypisanych do konta ikol?

Do konta ikol, może być przypisanych nieskończenie wielu użytkowników.

Po jakim czasie od dodania nowego lokalizatora na system.ikol.pl będę mógł korzystać z usługi ikol?

Zazwyczaj aktywacja zajmuje od 1 do 3 dni. Bardzo rzadko, w szczególnych przypadkach, aktywacja może potrwać do 10 dni. 

Czy ikol pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

Tak. W ofercie ikol znajduje się funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. 

Czy ikol działa na terenie całej Unii Europejskiej?

Tak. Funkcja "Zasięg: UE" pozwala na dostęp online na żywo do pozycji pojazdu na terenie całej Unii Europejskiej, Szwajcarii oraz Norwegii z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.