Lokalizator GPS dla osób starszych

Lokalizator GPS dla osób starszych

Alzheimer, demencja starcza, zaburzenia pamięci lub intelektu mogą przyczynić się do problemów w funkcjonowaniu w codziennym świecie. Mini lokalizator GPS ikol zapewni bezpieczeństwo osobom starszym, a ich opiekunom - spokój ducha. Zadbaj o swoich najbliższych i miej pewność, że są bezpieczni. Sprawdź!

Lokalizator GPS dla dzieci

Lokalizator GPS dla dzieci

Masz dziecko w wieku szkolnym i martwisz się o jego bezpieczeństwo? Lokalizator dziecka GPS ikol informuje rodziców, gdzie jest ich dziecko. Mały nadajnik GPS możesz włożyć do kieszeni lub plecaka swojej pociechy i już zawsze będziesz mieć pewność, że jest ono bezpieczne. Zobacz, jak to działa!

Śledzenie przesyłek i kontenerów dzięki GPS

Śledzenie GPS przesyłek cargo i kontenerówŚledzenie paczek, przesyłek i kontenerów dzięki GPSŚledzenie przesyłek i kontenerów dz

Monitoring GPS ikol ma w swojej ofercie niezwykły produkt: ikol DURO. Pozwala on na monitorowanie cargo, kontenerów i transportu na bardzo dalekie odległości i na bardzo długi okres. Bateria w ikol DURO działa przez 2 lata bez konieczności ładowania! Sprawdź szczegóły.

Lokalizator GPS dla zwierząt

Lokalizator GPS dla zwierząt

Jako właściciel zwierzęcia powinieneś zrobić wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Lokalizator (nadajnik) GPS dla psa lub kota to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój pupil. Przymocuj urządzenie do obroży zwierzaka i śledź jego położenie. Sprawdź!

Tani lokalizator GPS

Tani lokalizator GPS

Internetowy lokalizator GPS osób ikol jest  najbardziej atrakcyjną cenowo usługą tego typu na rynku. Możesz dowolnie wybierać dodatkowe funkcje, które pozwolą Ci jeszcze lepiej kontrolować położenie bliskich Ci osób, zwierząt, a także cennych przedmiotów. Zobacz!

Przenośny lokalizator GPS dla ludzi

Lokalizator GPS dla ludzi

Lokalizacja GPS ikol posiada w swojej ofercie przenośny mini lokalizator GPS SPOT, którego przeznaczeniem jest lokalizowanie osób oraz zwierząt. Dzięki temu urządzeniu zapewnisz bezpieczeństwo swoim najbliższym, a także sprawdzisz trasy swoich podróży. Dowiedz się więcej.

Przenośny lokalizator GPS ikol dla osób oraz zwierząt

Internetowy Lokalizator GPS ikol ma niezliczone zastosowania.

Po pierwsze:

Może być użytkowany do monitoringu osób starszych. Osoby starsze, niesamodzielne, mające problemy z pamięcią i powrotami do domu znajdą się pod precyzyjną i stałą kontrolą opiekuna lub opiekunów. GPS dla ludzi ikol pozwala ustawiać obszary geograficzne. Tak więc osoby starsze, chore na Alzheimera lub inną formę demencji, podczas opuszczania takiego obszaru (np. szpitala, ośrodka, domu, ulicy, dzielnicy) uruchomią alarm, który automatycznie zostanie wysłany poprzez SMS lub email do wybranej grupy odbiorców wraz z jego dokładną pozycją. 

Po drugie:

Lokalizator GPS Online ikol może być wykorzystywany do ochrony dzieci. Kiedy musisz wyjechać i dzieci same zostają w domu, kiedy dzieci wyjeżdżają na wycieczkę lub kolonie, kiedy dziecko ma długą drogę do szkoły lub po prostu kiedy się o nie martwisz. Wystarczy włożyć lokalizator do plecaka lub kurtki. Lokalizator GPS zawsze poinformuje Cię, gdzie jest dziecko.

Po trzecie:

Przenośny lokalizator GPS ikol to doskonałe narzędzie do lokalizowania zwierząt. Bardzo dobrze sprawdza się przy monitoringu psów i kotów, ale także koni. Wystarczy raz na 4-5 dni naładować baterię. Moduł dobrze mocuje się przy smyczy, obroży lub szelkach dla zwierząt. Można go też schować w siodle u koni. Jeżeli zostawiasz swoje zwierzęta pod czyjąś opieką i chcesz się upewnić, że są dobrze traktowane. Doskonałym przykładem są psie hotele- lokalizator ikol GPS dla zwierząt pozwala sprawdzić czy wychodzą odpowiednio często na spacer. ikol GPS dla kotów przydatny jest szczególnie wtedy, gdy masz kota, który często znika na cały dzień/noc lub jeszcze dłużej. 

 

Poza lokalizacją ludzi ikol zajmuje się również lokalizacją GPS pojazdów oraz w pełni zgodną z przepisami prawa Elektroniczną Ewidencją Przebiegu Pojazdów umożliwiającą odliczanie 100% VAT za wszystkie koszty związane z eksploatacją pojazdu. Sprawdź ikol dla pojazdów i Ewidencję:

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów

Internetowy Lokalizator GPS pojazdy

Zobacz recenzję naszego lokalizatora w TVN Turbo w programie "Nowy Gadżet".