Przenośny mini lokalizator GPS to doskonałe narzędzie do ochrony i zabezpieczenia przesyłek i paczek pocztowych. Przesyłanie wartościowych przedmiotów przy pomocy poczty lub kurierów wiąże się z możliwością zgubienia przesyłki. Jednak wkładając nadajnik GPS do paczki możemy mieć pewność, że uda nam się ustalić jej położenie w przypadku problemów z doręczeniem.

Lokalizator GPS do lokalizowania trasy podróży przesyłki pocztowej to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Dla paczek wysyłanych na niewielkie dystanse, najlepszym rozwiązaniem będzie lokalizator ikol SPOT. Posiada on baterię działającą ok. 7 dni bez ładowania. W przypadku przesyłek o przewidywanym dłuższym czasie doręczenia doskonałym rozwiązaniem będzie z kolei ikol DURO. Niewiele większy gabarytowo moduł pozwoli na lokalizowanie przesyłki nawet przez okres 24 miesięcy!

Lokalizator GPS ikol pozwala:

  • Namierzyć aktualną pozycję dowolnej przesyłki bądź paczki wysyłanej przy pomocą poczty, kuriera lub w jakikolwiek inny sposób
  • Wyświetlać precyzyjną trasę podróży przesyłki/paczki nawet do 24 miesięcy wstecz
  • Zlokalizować i odzyskać zagubioną lub skradzioną przesyłkę bądź paczkę