ikol Spot - Przenośny lokalizator dla ludzi

Moduł ikol SPOT to profesjonalne, trwałe i niezawodne narzędzie służące do monitoringu GPS. Moduł ikol SPOT na bieżąco wysyła swoją pozycje na serwery ikol i poprzez Aplikację ikol Online ta pozycja dostępna jest dla Ciebie: na żywo, online, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Moduł posiada specjalny przycisk funkcyjny, po naciśnięciu którego dojdzie do wybranej przez użytkownika akcji: np. do wybranych osób wysłany zostanie SMS lub email lub poprzez Aplikację ikol Tracker z pozycją lokalizatora. 

Zamów teraz przenośny lokalizator GPS ikol SPOT

 

Bateria działa do 180 godzin na baterii wewnętrznej. Ładowanie jest niezwykle proste- wystarczy podłączyć ikol SPOT do zwykłego gniazdka lub innego źródła zasilania kablem mini USB. Do każdego modułu dołączana jest bezpłatnie ładowarka oraz specjalne etui pomagające przymocować moduł do plecaka, paska, torby, roweru itd. Moduł może funkcjonować w temperaturach od -20°C do +55°C. 

Do czego może się przydać moduł ikol SPOT?

 
  • Pomoc starszym. Nieoceniona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom starszym. 
  • Jedno wciśnięcie dużego guzika wystarczy, by wezwać pomoc.
  • Bezpieczeństwo Twoich dzieci. Wiesz gdzie przebywają, dowiadujesz się, gdy opuszczą szkołę, gdzie znajdują się podczas wycieczek szkolnych itd.
  • Ochrona zwierząt. Moduł ikol SPOT bardzo łatwo przymocować do obroży, siodła lub dowolnej innej części zwierzęcej garderoby. Dzięki temu szybko i pewnie znajdziesz zaginione psy, koty, konie itp.
  • Ochrona bagażu. Moduł ikol SPOT świetnie sprawdza się przy kontroli bagażu. Wystarczy ukryć lokalizator w walizce czy torbie, by przestać się o niego martwić.

Rozmiary:

37x67x22 (milimetrów)

Zamów przenośny mini lokalizator GPS dla ludzi

Futerał z magnesami dla ikol Spot

Swojego lokalizatora GPS ikol SPOT możesz używać zamiennie w różnych celach. W kieszeni lub torbie - jako lokalizator osobisty. W futerale przy obroży - jako lokalizator dla psa. Możesz też skorzystać ze specjalnego futerału mocującego, o niezwykle silnych magnesach, który pozwala przymocować do podwozia samochodu, ale też do wszystkich innych powierzchni żelaznych/stalowych (np. kontenery, maszyny budowlane, drony itp.) Futerał jest całkowicie wodoodporny, wstrząsoodporny i niewrażliwy na zabrudzenia. Futerał sprawdza się nawet przy bardzo dużych prędkościach.

Dzięki magnesom możesz:

  • 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu śledzić samochody i inne maszyny
  • Szybko przekładać lokalizator między samochodami
  • Lokalizator ikol można po wyjęciu z futerału użytkować również jako GPS dla ludzi i zwierząt.

Zamów futerał na przenośny lokalizator GPS ikol SPOT

Zobacz screeny:
, ,