Home -  Podróże -  Nowe funkcje IKOL – zasięg Europa i identyfikacja kierowcy

Nowe funkcje IKOL – zasięg Europa i identyfikacja kierowcy

6 maja 2016
Nowe funkcje monitoringu GPS ikol

System monitoringu i lokalizacji GPS IKOL nieustannie się rozwija! Dla naszych Klientów stworzyliśmy właśnie dwie nowe funkcje – Pozycja na żywo cała Europa oraz Identyfikacja kierowcy + raport podróży kierowców. Poniżej przeczytasz więcej na temat naszych nowych funkcji. Sprawdź, w jaki sposób możesz je wykorzystać w swojej firmie!

 

Pozycja na żywo cała Europa

Dzięki tej funkcji możesz lokalizować dowolny pojazd na żywo na terenie całej Europy – także w Rosji oraz na Ukrainie. Jeśli Twoja flota podróżuje do Rosji, na Ukrainę lub Białoruś, to na żywo śledzić ich aktualną pozycję! Każde opóźnienie, każde problemy drogowe oraz cała trasa podróży będą automatyczne przesyłane na Twoje konto w systemie IKOL.

UWAGA!
Aby korzystać z funkcji , należy mieć wykupioną usługę Pozycja na żywo UE.

Państwa objęte usługą:

Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Owcze.

Państwa objęte usługą:

Rosja, Ukraina, Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia, Mołdawia, Republika Kosowa, Serbia, Turcja.

Identyfikacja kierowcy + raport podróży kierowców

to doskonałe rozwiązanie dla flot pojazdów (zarówno dużych, jak i tych mniejszych), w których kierowcy jeżdżą różnymi pojazdami. Dzięki tej opcji system IKOL powiąże każdą podróż samochodu z odpowiednim użytkownikiem.
Wystarczy wyposażyć każdego pracownika w kartę iButton/Dallas, którą będzie aktywował w chwili rozpoczęcia podróży. To wszystko! Od tej chwili w systemie IKOL pojawi się informacja, który z kierowców podróżował konkretnym pojazdem w określonym czasie.

Identyfikacja kierowcy w lokalizacji GPS ikol

Także podczas podglądu na żywo możesz sprawdzić, kto aktualnie prowadzi dany pojazd:

Identyfikacja kierowcy w pojeździe na żywo

Identyfikacja kierowcy to praktyczne rozwiązanie podczas tworzenia raportów podróży kierowców.

Raport podróży kierowców może uwzględniać maksymalnie okres 3 miesięcy. Zawiera on między innymi informacje o grupie pojazdów, nazwie pojazdu i jego numerze rejestracyjnym, nazwie kierowcy, wszystkich podróżach w danym okresie oraz miejscach postojów.

Obecnie funkcję Identyfikacja kierowcy obsługują lokalizatory: IKOL GO i IKOL MOTO.

Czy powyższe funkcje okażą się przydatne w Twojej firmie? Na pewno tak! Jeśli jednak będziesz miał wątpliwości dotyczące działania powyższych funkcji lub ich wykorzystania – zapraszamy do kontaktu. Nasze Biuro Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Pamiętaj, że IKOL to profesjonalizm i niezawodność. Jesteśmy pewni swoich produktów i usług. Sprawdź nas, a nie pożałujesz! Z nami nie podpisujesz żadnych długoterminowych zobowiązań i możesz dowolnie dodawać nowe funkcje i rezygnować z tych, które nie są dla Ciebie przydatne.

Kategorie: Podróże, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Przegląd samochodu

Kolejne letnie nowości w IKOL

 16 lipca 2018

Lato, czas urlopów i wyjazdów, relaksu… Ale u nas nikt nie odpoczywa, wprowadzamy na bieżąco…

Czytaj więcej
kierowca

Czy warto kupić GPS?

 10 grudnia 2020

Przeczytaj recenzję jednego z naszych klientów, który z początku niechętnie, a teraz na co dzień…

Czytaj więcej