Home -  Przenośne lokalizatory -  Panel finansowy IKOL. Nowe, wygodne rozwiązania

Panel finansowy IKOL. Nowe, wygodne rozwiązania

20 lipca 2020
electronic-payments

Płatności elektroniczne w IKOL znajdziesz w panelu finansowym. Przydatne miejsce, gdzie załatwisz wszystko od ręki. Link z fakturą? Wejdź do systemu IKOL. 

 

FAKTURA W SYSTEMIE IKOL

W jednym miejscu załatwisz wszystko, czego potrzebujesz. W systemie IKOL możesz nie tylko zarządzać lokalizatorami GPS, ale także sprawdzić saldo swojego konta. Ta funkcjonalność została opracowana dla Twojej wygody, aby płatności były szybkie i proste. Gdzie to znaleźć? W menu głównym – przejdź do panelu finansowego klienta. 

Panel finansowy to miejsce na saldo i faktury, które opłacisz, pobierając link. Chcesz wydrukować fakturę? Możesz ją pobrać w formacie PDF lub Excel. Zauważyłeś, że oprócz tradycyjnej formy papierowej, otrzymujesz także fakturę mailem, w którym znajduje się bezpośredni link do płatności? IKOL co miesiąc wysyła do Ciebie wiadomość z elektroniczną fakturą do opłacenia, którą dodatkowo możesz znaleźć po zalogowaniu się do konta. 

 

nowa faktura IKOL zaplac teraz IKOL

 

FAKTURA W APLIKACJI IKOL TRACKER

Panel finansowy zmienia się także dla użytkowników aplikacji IKOL Tracker. Na aplikacji sprawdzisz saldo konta oraz pobierzesz fakturę w formacie PDF. 

 

IKOL Tracker panel finansowy szczegóły IKOL Tracker panel finansowy   FV IKOL Tracker

 

MONITORING GPS TO NIE TYLKO LOKALIZACJA POJAZDÓW


Monitoring GPS ma tak wiele zastosowań, że dawno przestał służyć wyłącznie zarządzaniu pojazdami. Małe, przenośne moduły służą do śledzenia pozycji przesyłek, ludzi i zwierząt. Przenośny Lokalizator GPS IKOL SPOT to niewielkie urządzenie, które można zmieścić w plecaku dziecka, w walizce lub przypiąć do smyczy zwierzaka. Dzięki niemu kontrolujesz dzieci, osoby starsze lub wartościowy sprzęt, który podróżuje po świecie. 

Jeśli Twój biznes wymaga ochrony drogiego sprzętu, wyposaż duże maszyny lub automaty do gier w moduły z wytrzymałą baterią. Łatwiej zarządzać biznesem, kiedy masz wszystko pod kontrolą i znasz historię tras lokalizatorów. IKOL DURO równie dobrze sprawdzi się do śledzenia pozycji jachtów, skuterów, kajaków.

 

Czytaj więcej

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Wszystkie, Ciekawostki | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Zderzenie dwóch samochodów

System, który sam wezmie pomoc – działanie systemu eCall

 13 kwietnia 2018

Od kwietnia wszystkie nowe auta dopuszczane do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej są obowiązkowo wyposażone…

Czytaj więcej
urodziny-gps-ikol

20 urodziny GPS

 21 kwietnia 2015

Dwudzieste urodziny GPS 27 kwietnia 1995 roku Dowództwo Kosmiczne Sił Powietrznych USA ogłosiło stan FOC…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera