Home -  Przenośne lokalizatory -  Panel finansowy IKOL. Nowe, wygodne rozwiązania

Panel finansowy IKOL. Nowe, wygodne rozwiązania

20 lipca 2020
electronic-payments

Płatności elektroniczne w IKOL znajdziesz w panelu finansowym. Przydatne miejsce, gdzie załatwisz wszystko od ręki. Link z fakturą? Wejdź do systemu IKOL. 

 

FAKTURA W SYSTEMIE IKOL

W jednym miejscu załatwisz wszystko, czego potrzebujesz. W systemie IKOL możesz nie tylko zarządzać lokalizatorami GPS, ale także sprawdzić saldo swojego konta. Ta funkcjonalność została opracowana dla Twojej wygody, aby płatności były szybkie i proste. Gdzie to znaleźć? W menu głównym – przejdź do panelu finansowego klienta. 

Panel finansowy to miejsce na saldo i faktury, które opłacisz, pobierając link. Chcesz wydrukować fakturę? Możesz ją pobrać w formacie PDF lub Excel. Zauważyłeś, że oprócz tradycyjnej formy papierowej, otrzymujesz także fakturę mailem, w którym znajduje się bezpośredni link do płatności? IKOL co miesiąc wysyła do Ciebie wiadomość z elektroniczną fakturą do opłacenia, którą dodatkowo możesz znaleźć po zalogowaniu się do konta. 

 

nowa faktura IKOL zaplac teraz IKOL

 

FAKTURA W APLIKACJI IKOL TRACKER

Panel finansowy zmienia się także dla użytkowników aplikacji IKOL Tracker. Na aplikacji sprawdzisz saldo konta oraz pobierzesz fakturę w formacie PDF. 

 

IKOL Tracker panel finansowy szczegóły IKOL Tracker panel finansowy   FV IKOL Tracker

 

MONITORING GPS TO NIE TYLKO LOKALIZACJA POJAZDÓW


Monitoring GPS ma tak wiele zastosowań, że dawno przestał służyć wyłącznie zarządzaniu pojazdami. Małe, przenośne moduły służą do śledzenia pozycji przesyłek, ludzi i zwierząt. Przenośny Lokalizator GPS IKOL SPOT to niewielkie urządzenie, które można zmieścić w plecaku dziecka, w walizce lub przypiąć do smyczy zwierzaka. Dzięki niemu kontrolujesz dzieci, osoby starsze lub wartościowy sprzęt, który podróżuje po świecie. 

Jeśli Twój biznes wymaga ochrony drogiego sprzętu, rozwiązaniem będzie wyposażenie dużych maszyny lub automatów do gier w moduły z wytrzymałą baterią. Bez wątpienia łatwiej zarządza się biznesem, kiedy masz wszystko pod kontrolą i znasz historię tras lokalizatorów. Ze względu na swoje możliwości IKOL DURO równie dobrze sprawdzi się do śledzenia pozycji jachtów, skuterów, kajaków.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Wszystkie, Ciekawostki | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

dziewczyna z telefonem

Aktualizacja aplikacji ikol X

 21 października 2016

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja ikol X została zaktualizowana do nowej wersji, która została wzbogacona…

Czytaj więcej
transport leków

GPS monitoruje czujniki temperatury w transporcie leków

 29 kwietnia 2020

Czujniki temperatury GPS kontrolują transport żywności leków. Sprawdź, jak to działa i co ma z…

Czytaj więcej