Home -  Odzyskania -  Odzyskanie BMW M4 dzięki zabezpieczeniu przeciwkradzieżowemu IKOL SVR

Odzyskanie BMW M4 dzięki zabezpieczeniu przeciwkradzieżowemu IKOL SVR

28 grudnia 2021

 

Odzyskanie tego samochodu kosztowało wiele wysiłku, ponieważ od momentu kradzieży, samochód przemieszczał się nieprzerwanie, przez kilka godzin. Być może złodzieje chcieli zgubić trop poszukiwań, ponieważ zanim dotarli do celu, kierowali się w kierunki Nowego Sącza. Ekipa poszukiwawcza jechała za skradzionym pojazdem w odległości kilkudziesięciu kilometrów. 

 

Marka: 
BMW M4
Miejsce kradzieży: 
Kraków
Miejsce odnalezienia: 
okolice Tarnowa
Data kradzieży: 
28.12.2020
Data odnalezienia: 
28.12.2020

 

Właściciel samochodu zgłosił kradzież wczesnym rankiem. Jeszcze przed 6 rano mieliśmy zgłoszenie o kradzieży BMW M4. Właściciel, Pan Mariusz, zareagował bardzo szybko i od razu powiadomił także policję. W rozmowie z naszą ekipą poszukiwawczą powiedział, że ponieważ codziennie wstaje o bladym świcie, to również w świąteczny poniedziałek wstał wcześnie. I być może ten szybki czas reakcji, pozytywnie wpłynął na szybkie odzyskanie auta. Z niedowierzaniem patrzył na podjazd podwórka, gdzie codziennie stało zaparkowane jego auto. Jak sam powiedział, na początku stres wpłynął na niego paraliżująco. Nie spodziewał się, że zabezpieczając samochód po kradzieży, kiedykolwiek doświadczy jej na własnej skórze.

Zazwyczaj ubezpieczamy mienie, życie i zdrowie na wszelki wypadek. Ale wierzymy, że comiesięczną składkę płacimy tylko dla wewnętrznego spokoju. Po raz kolejny okazuje się, że życie pisze najlepsze scenariusze. Kradzież samochodu, to zaraz po nieruchomościach, największa strata materialna i często kradzież największego majątku.

BMW odnaleziono w dziupli samochodowej pod Tarnowem. Oprócz poszukiwanego BMW znajdowały się tam części samochodowe innych aut oraz części karoserii już rozebranych pojazdów. Samochód był porzucony, dlatego sprawcy są poszukiwani, a dochodzeniem zajmuje się policja.

Auto zostało z powrotem oddane prawowitemu właścicielowi w stanie nienaruszonym. Dokonano również przeglądu po kradzieży, aby moduł radiowy dalej mógł sprawnie spełniać swoją rolę.

 

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

Dowiedz się więcej o IKOL SVR

IKOL SVR – nasza oferta

Kategorie: Odzyskania, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Długi weekend nad morzem

 3 maja 2003

Długi weekend to coraz częściej pretekst do spędzenia dłuższego urlopu z dala od domu. Pomimo…

Czytaj więcej
autoryzowany instalator

Montaż lokalizatora GPS w samochodzie. Samodzielnie czy z instalatorem?

 22 kwietnia 2021

Lokalizacja pozycji GPS stosowana do monitorowania pojazdów firmowych i prywatnych, zawsze zaczyna się od instalacji…

Czytaj więcej