Home -  Wszystkie artykuły -  Odzyskanie Hyundaia IONIQ 5 i namierzenie złodziejskiej dziupli!

Odzyskanie Hyundaia IONIQ 5 i namierzenie złodziejskiej dziupli!

2 sierpnia 2023
Zabezpieczenie radiowym systemem lokalizacji Hyundaia Ioniq 5
Marka:Miejsce kradzieży:Miejsce odzyskania:Data kradzieży:Data odzyskania:
Hyundai IONIQ 5WarszawaDziupla pod Łochowem27 czerwca 202328 czerwca 2023

 

Hyundai IONIQ 5 to prawdziwe tchnienie przyszłości, jaką oferują nam samochody elektryczne. Dopracowany w każdym detalu, wygląda niczym auto wyprzedzające inne o dekadę, a wnętrze jest kwintesencją luksusu. Nic więc dziwnego, że w nocy z 27 na 28 czerwca 2023 roku połasił się na niego złodziej. Auto stało zaparkowane na ulicy, a gdy rankiem 28 czerwca właściciel zauważył jego brak, natychmiast powiadomił ekipę poszukiwawczą IKOL oraz policję.

Rozpoczęła się akcja poszukiwawcza – uruchomiono nadajnik radiowy zamontowany w samochodzie. Tym razem był to IKOL SVR w wersji Standard, który pozwala na lokalizację pojazdu po kradzieży, dzięki falom radiowym. Okazało się, że Hyundai IONIQ 5 został zlokalizowany w dziupli pod Łochowem – złodziej na szczęście nie wywiózł go zbyt daleko. Na miejsce wkroczyła policja, która zabezpieczyła samochód, a następnie przekazała go w ręce właściciela. W związku z kradzieżą zatrzymano 1 osobę.

To kolejny przykład niezawodności systemu radiowej lokalizacji IKOL SVR. Wersja Standard pozwala na zlokalizowanie pojazdu po kradzieży i uchronienie właściciela przed stratą rzędu kilkuset tysięcy złotych. Hyundaia udało się odzyskać w całości, a kierowca z pewnością podziękował sobie w duchu za zabezpieczenie go zawczasu.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

odzyskanie bmw x5 z ikol svr

Odzyskanie BMW X5 z rąk złodziei!

 19 października 2023

Marka: Miejsce kradzieży: Miejsce odnalezienia: Data kradzieży: Data odnalezienia: BMW X5 Łódź Pod Tomaszowem Mazowieckim…

Czytaj więcej
kamera samochodowa IKOL SVR Dashcam z monitorigniem GPS

Możliwości dwóch kamer IKOL SVR Dashcam

 19 kwietnia 2024

Kamera samochodowa IKOL SVR Dashcam posiada dwa obiektywy – jeden nagrywa widok przez przednią…

Czytaj więcej