Home -  Odzyskania -  Odzyskanie Mercedesa A 45 S we Francji!

Odzyskanie Mercedesa A 45 S we Francji!

12 maja 2023
odzyskanie mercedesa a 45 s we francji
Marka: Miejsce kradzieży: Miejsce odnalezienia: Data kradzieży: Data odnalezienia:
Mercedes A 45 S Francja, Paryż Francja, dziupla
nieopodal Lyonu
20 kwietnia 2023 21 kwietnia 2023

 

Po raz kolejny opuszczamy granice kraju i udajemy się do Francuskiego Paryża, gdzie 20 kwietnia 2023 roku skradziono Mercedesa A 45 S należącego do Polskiej wypożyczalni. Dla tych, którzy nie wiedzą – ten model to sportowa wersja hatchbacka, którego wartość waha się w granicach 250 000 zł. Nic więc dziwnego, ze złodzieje zwietrzyli okazję! Nie wiedzieli jednak, że samochód jest chroniony systemem radiowym IKOL SVR w wersji Sky.

Właściciel zorientował się, że auto zostało skradzione, po tym jak dostał powiadomienie w aplikacji mobilnej IKOL Tracker na temat odłączenia modułu GPS od akumulatora. Niezwłocznie zgłosił kradzież do Centrum Operacyjnego IKOL oraz na policję. Rozpoczęły się poszukiwania. Mercedesa zlokalizowano w dziupli niedaleko miejscowości Lyon – około 5 godzin jazdy od Paryża. Auto miało właśnie zostać rozkręcone na części, jednak szybka interwencja zatrzymała proceder 21 kwietnia 2023 roku.

Samochód został zwrócony właścicielowi, natomiast złodzieje zatrzymani i oddani w ręce wymiaru sprawiedliwości. Po raz kolejny system IKOL SVR popisał się skutecznością i szybkością działania, ratując właściciela od straty rzędu kilkuset tysięcy złotych.

sprawdź skuteczność ikol svr

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Światła ruchu drogowego

System eCall – co to jest?

 6 kwietnia 2018

System eCall to ogólnoeuropejski system szybkiego powiadamiania o wypadkach drogowych. Urządzenia eCall są obowiązkowo montowane…

Czytaj więcej
Trasa na mapie

Pokaż innym pokonaną trasę – dodaj widget na swoją stronę

 11 maja 2017

Chcesz pokazać czytelnikom swojego bloga swoją pozycję i trasę przejazdów na motocyklu, samochodem, lub rowerem?…

Czytaj więcej