Home -  Odzyskania -  Odzyskanie Mercedesa CLS

Odzyskanie Mercedesa CLS

21 kwietnia 2016

O 9:00 rano w czwartek, 21 kwietnia 2016 roku dyspozytor LoJack przyjął zgłoszenie pojazdu marki Mercedes CLS. Samochód zniknął sprzed domu jednorodzinnego w okolicach Woli Justowskiej (pomimo zastosowania w samochodzie zaawansowanych systemów przeciwkradzieżowych, w tym autoalarmu).

Marka: 
Mercedes CLS
Miejsce kradzieży: 
Kraków
Miejsce odnalezienia: 
Kraków
Data kradzieży: 
21.04.2016
Data odnalezienia: 
21.04.2016

Właściciel zorientował się o kradzieży Mercedesa wychodząc do pracy. Ponieważ wyposażył swój pojazd w system radiowy LoJack, zadzwonił na numer alarmowy, rozpoczynając tym samym procedurę poszukiwań skradzionego auta.

Na poszukiwania natychmiast wysłano załogę poszukiwawczą. Wstępna lokalizacja wykazała, że złodziej wywiózł samochód z dala od Krakowa i znajduje się obecnie w okolicach Rzeszowa. Około godziny 15:00 pojazd udało się zlokalizować w jeden z mieszkaniowych dzielnic Rzeszowa, gdzie złodziej pozostawił go na parkingu. Policja zabezpieczyła wszystkie ślady i dokonała niezbędnych czynności. Mercedes bez śladów uszkodzeń został zwrócony właścicielowi.

LoJack to najskuteczniejszy system odzyskiwania aut po kradzieży. Jest to system radiowy, odporny na zagłuszanie oraz dysponujący własną infrastrukturą techniczną na terenie całej Polski i wielu krajów Europy.

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

więcej o IKOL SVR           IKOL SVR – oferta

Kategorie: Odzyskania, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Przemysł motoryzacyjny miażdży Polskę w raporcie ACEA

Polacy nie tacy bogaci – fakty z przemysłu motoryzacyjnego

 28 listopada 2019

Jak co roku, Stowarzyszenie Europejskich Producentów Przemysłu Motoryzacyjnego obliczyło, ile samochodów zostało zarejestrowanych w zeszłym…

Czytaj więcej
satellite

GPS w kosmosie – nawigacja przy pomocy pulsarów

 30 października 2017

Brytyjscy naukowcy poinformowali o przełomie w pracach nad rozwojem systemów nawigacji w przestrzeni pozaziemskiej. Przedmiotem…

Czytaj więcej