Home -  Wszystkie artykuły -  Odzyskany Renault Scenic

Odzyskany Renault Scenic

6 listopada 2008
odzyskanie-renault-scenic-w-warszawie

W pierwszy weekend listopada samochody były kradzione w Warszawie dosłownie co chwilę. Wśród nich niestety znalazł się także samochód pana Tadeusza…

Marka: 
Renault Scenic (wartość ok. 80000 PLN)
Miejsce kradzieży: 
Warszawa
Miejsce odnalezienia: 
Warszawa
Data kradzieży: 
6 listopada 2008
Data odnalezienia: 
6 listopada 2008

 

Plany na poniedziałek były wyjątkowo napięte. Pana Tadeusza czekały nie tylko liczne spotkania służbowe w ciągu całego dnia. Musiał także pilnie dostarczyć klientowi towar. Z tych przyczyn pan Tadeusz wyjątkowo wcześnie wyszedł z domu i skierował się na uliczkę, na której poprzedniego dnia zostawił swój samochód. Już z daleka zobaczył, że po samochodzie zniknął wszelki ślad.

Mimo ogarniającego go uczucia paniki, pan Tadeusz postarał się zachować zimną krew. Wróciwszy do domu natychmiast zadzwonił pod numer telefonu Centrum Operacyjnego (22) 19654 i zgłosił kradzież pojazdu. W duchu pogratulował sobie samemu, że wskutek rady znajomego jakiś czas temu zainstalował w swoim samochodzie System IKOL.

Do akcji poszukiwawczej natychmiast wyruszyły załogi IKOL. Lokalizacja skradzionego pojazdu odbywała się zarówno z lądu jak i z powietrza. Pierwszy sygnał ze skradzionego samochodu odebrał komputer śledzący zamontowany w samolocie. Wkrótce było już wiadomo, gdzie znajduje się skradziony pojazd.

Złodzieje tymczasem starannie ukryli auto w jednym z szeregu zamkniętych garaży. Ponieważ na zewnątrz samochód nie był w żaden szczególny sposób oznakowany, złodzieje byli pewni, że nikt nie wpadnie na ślad skradzionego pojazdu. Zamierzali przechować auto przez jakiś czas w garażu, a potem je sprzedać.

Taki los mógł spotkać samochód pana Tadeusza, gdyby nie to, że był on objęty opieką Systemu IKOL.

System Lokalizacji i Odzyskiwania Skradzionych Pojazdów IKOL działa niezawodnie i skutecznie.

Jest to jedyne rozwiązanie, które pomaga właścicielowi odzyskać skradziony samochód, nawet wówczas, gdy złodzieje dołożą wszelkich starań, by je starannie ukryć, czy to w garażu, tunelu czy metalowym kontenerze.

 

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

Dowiedz się więcej o IKOL SVR

IKOL SVR – nasza oferta

Kategorie: Wszystkie artykuły, Odzyskania dzięki IKOL SVR | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Kontrola paliwa przez GPS monitoring

 15 stycznia 2020

Prawie każda dobrze prosperująca flota potrzebuje kontroli i narzędzi, które rozwiązują problem kradzieży paliwa. Omawiamy…

Czytaj więcej
podroz samochodem z gps

GPS do samochodu – TOP 5 funkcji dla zawodowych kierowców

 4 listopada 2020

System IKOL to mnogość funkcji, które można swobodnie dobierać w zależności od potrzeb. Jednak to…

Czytaj więcej