Home -  Odzyskania -  Odzyskany Renault Scenic

Odzyskany Renault Scenic

6 listopada 2008

W pierwszy weekend listopada samochody były kradzione w Warszawie dosłownie co chwilę. Wśród nich niestety znalazł się także samochód pana Tadeusza…

Marka: 
Renault Scenic (wartość ok. 80000 PLN)
Miejsce kradzieży: 
Warszawa
Miejsce odnalezienia: 
Warszawa
Data kradzieży: 
6 listopada 2008
Data odnalezienia: 
6 listopada 2008

 

Plany na poniedziałek były wyjątkowo napięte. Pana Tadeusza czekały nie tylko liczne spotkania służbowe w ciągu całego dnia. Musiał także pilnie dostarczyć klientowi towar. Z tych przyczyn pan Tadeusz wyjątkowo wcześnie wyszedł z domu i skierował się na uliczkę, na której poprzedniego dnia zostawił swój samochód. Już z daleka zobaczył, że po samochodzie zniknął wszelki ślad.

Mimo ogarniającego go uczucia paniki, pan Tadeusz postarał się zachować zimną krew. Wróciwszy do domu natychmiast zadzwonił pod numer telefonu Centrum Operacyjnego (22) 19654 i zgłosił kradzież pojazdu. W duchu pogratulował sobie samemu, że wskutek rady znajomego jakiś czas temu zainstalował w swoim samochodzie System LoJack.

Do akcji poszukiwawczej natychmiast wyruszyły załogi LoJack. Lokalizacja skradzionego pojazdu odbywała się zarówno z lądu jak i z powietrza. Pierwszy sygnał ze skradzionego samochodu odebrał komputer śledzący zamontowany w samolocie. Wkrótce było już wiadomo, gdzie znajduje się skradziony pojazd.

Złodzieje tymczasem starannie ukryli auto w jednym z szeregu zamkniętych garaży. Ponieważ na zewnątrz samochód nie był w żaden szczególny sposób oznakowany, złodzieje byli pewni, że nikt nie wpadnie na ślad skradzionego pojazdu. Zamierzali przechować auto przez jakiś czas w garażu, a potem je sprzedać.

Taki los mógł spotkać samochód pana Tadeusza, gdyby nie to, że był on objęty opieką Systemu LoJack.

System Lokalizacji i Odzyskiwania Skradzionych Pojazdów LoJack działa niezawodnie i skutecznie.

Jest to jedyne rozwiązanie, które pomaga właścicielowi odzyskać skradziony samochód, nawet wówczas, gdy złodzieje dołożą wszelkich starań, by je starannie ukryć, czy to w garażu, tunelu czy metalowym kontenerze.

 

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

Dowiedz się więcej o IKOL SVR

IKOL SVR – nasza oferta

Kategorie: Odzyskania, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

boy

Ferie zimowe coraz bliżej

 3 stycznia 2017

Styczeń to okres, który wielu kojarzy się z wyjazdami w góry i feriami zimowymi. Spora…

Czytaj więcej
Beidou

System Beidou jest już gotowy

 20 listopada 2018

W Chinach został przeprowadzony kolejny udany start rakiety nośnej Chang Zheng 3B z dwoma satelitami…

Czytaj więcej