Home -  Wszystkie artykuły -  Powrót BMW X5 do rąk właściciela

Powrót BMW X5 do rąk właściciela

24 czerwca 2024
odzyskanie po kradzieży BMW X5

 

Marka:Miejsce kradzieży:Miejsce odnalezienia:Data kradzieży:Data odnalezienia:
BMW X5KatowiceOkolice Rybnika2 czerwca3 czerwca

 

Parkingi podziemne dają fałszywe poczucie bezpieczeństwa. W końcu nie są na widoku, nie powinny więc zwracać uwagi osób postronnych. Niestety złodzieje dobrze wiedzą jak wyprowadzić samochód nawet z takich lokalizacji. Przekonał się o tym właściciel BMW X5, który pozostawił pojazd na parkingu podziemnym w Katowicach. Złodzieje uprowadzili auto w środku nocy, natomiast właściciel zauważył zniknięcie dopiero około godzinny 15:00, kiedy to chciał go użyć i odkrył puste miejsce parkingowe.

Na szczęście samochód został zawczasu zabezpieczony systemem radiowej lokalizacji IKOL SVR. Właściciel po dostrzeżeniu kradzieży natychmiast skontaktował się z policją oraz Centrum Operacyjnym IKOL. Ekipa poszukiwawcza czym prędzej wyruszyła, aby odnaleźć skradzione BMW. Samochód udało się namierzyć po kilkunastu godzinach w okolicy Rybnika. Złodzieje prawdopodobnie zostawili go „do ostygnięcia”, żeby sprawdzić czy nie posiada żadnych ukrytych zabezpieczeń. Na szczęście samochód bez żadnych uszkodzeń wrócił do właściciela.

To kolejny przykład skuteczności systemu radiowego IKOL SVR. Nawet ukrycie w garażu nie zdołało zakłócić fal radiowych – to dlatego, że są niezagłuszalne i nie dają się zniwelować poprzez ukrycie w trudnodostępnym miejscu. Jeśli chcesz wyposażyć swoje auto w zabezpieczenie antykradzieżowe IKOL, już dziś skontaktuj się z nami!

Sprawdź ofertę na IKOL SVR!

Kategorie: Wszystkie artykuły, Odzyskania dzięki IKOL SVR | Komentarze: Brak

Kontroluj swoje wydatki na auto!

Sprawdź GPS od IKOL!

Poproś o ofertę!

Przeczytaj również

Monitoring GPS dla flot komunalnych

Monitoring flot komunalnych

 16 stycznia 2015

Monitoring GPS, jaki umożliwia IKOL, jest niezbędnym narzędziem wykorzystywanym między innymi przez służby komunalne, czyli…

Czytaj więcej
Zagłuszarki sygału GPS jak działają

Jak działa zagłuszarka sygnału GPS?

 5 marca 2019

Zagłuszarki GPS to obecnie jedno z podstawowych narzędzi złodzieja samochodu, który chce się upewnić, że…

Czytaj więcej