Home -  Przenośne lokalizatory -  Poznaj różne zastosowania monitoringu GPS

Poznaj różne zastosowania monitoringu GPS

13 stycznia 2017

Monitoring GPS sprawdza się nie tylko w zarządzaniu flotą aut. Ma o wiele szersze zastosowanie – sprawdza się jako monitoring ludzi, zwierząt, czy łodzi. To, w jaki sposób zostanie wykorzystany, w dużej mierze zależy od potrzeb Użytkownika.

Kontrola młodego kierowcy

Twoje dziecko zostało kierowcą, a Ty martwisz się o to jak jeździ i jak traktuje samochód? Dobrym rozwiązaniem jest właśnie monitoring GPS, który pozwoli na śledzenie poczynań młodego kierowcy. Możesz nie tylko sprawdzać jego lokalizację na mapie, ale też mieć pełną kontrolę dzięki raportom i alertom, które wybierasz wedle własnego uznania.

Przeczytaj więcej

Jachty i łodzie

masz łódkę, motorówkę, albo jacht? Myślisz, że można monitorować tylko samochody? Nic bardziej mylnego, dzięki specjalnemu lokalizatorowi IKOL MOTO można lokalizować także jachty i łodzie. Pozwala to na bezpieczny wypoczynek, w razie niebezpieczeństwa, można szybko podać pozycję służbom ratowniczym.

Przeczytaj więcej

Motocykle i skutery

tutaj również zastosowanie znajdzie lokalizator IKOL MOTO. Możesz monitorować swój jednoślad, albo jednoślad bliskiej osoby. Będziesz wiedzieć, jak i gdzie się poruszacie, jakie osiągacie prędkości. Można także sprawdzić historię przejazdów do 12 miesięcy wstecz. A jeśli prowadzisz bloga lub stronę o motocyklach, możesz wstawić na nie widget z Twoją pozycją, albo pokonanymi trasami.

Przeczytaj więcej

Motocyklista na trasie

Maszyny rolnicze

jesteś rolnikiem i masz duże gospodarstwo, a z Twoich maszyn korzystają inni ludzie? A może wypożyczasz swój sprzęt i potrzebujesz nad nim całkowitej kontroli? Z powodzeniem możesz zamontować lokalizatory IKOL w każdej maszynie rolniczej i na bieżąco sprawdzać jej położenie na mapie i kontrolować za pomocą alertów i raportów. Będziesz wiedzieć, w jaki sposób Twój sprzęt jest użytkowany i w którym miejscu się znajduje.

Przeczytaj więcej

Lokalizacja GPS dla biegacza

wielu biegających korzysta z pomocy lokalizatorów GPS podczas treningów. Przenośny moduł IKOL SPOT to świetny sprzęt dla biegacza. Pozwoli na precyzyjny zapis pokonanej trasy, sprawdzenie osiąganej prędkości i wysokości nad poziomem morza. Oprócz tego posiada przycisk alarmowy, który do wybranych osób wysyła pozycję biegającego. To bardzo przydatna funkcja, jeśli biegacz poczuje się słabo i będzie potrzebował pomocy.

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Podróże, Monitoring GPS pojazdów, Wszystkie | Komentarze: Możliwość komentowania Poznaj różne zastosowania monitoringu GPS została wyłączona

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

ikony transportu

Monitoring GPS pomoże Twojej firmie

 13 lutego 2017

Monitoring GPS ma szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach i branżach. Pomoże zmniejszyć wydatki w Twojej…

Czytaj więcej
Lokalizator ikol GO

Wybierz lokalizator GPS – ikol GO

 17 listopada 2016

Dla osoby, która nie posiada jeszcze lokalizatora GPS, wybór odpowiedniego sprzętu może wydawać się trudny.…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera