Home -  Zarządzanie flotą GPS -  Usługi GPS dla firm -  Rozkręć swój lokalny biznes dzięki lokalizacji GPS

Rozkręć swój lokalny biznes dzięki lokalizacji GPS

15 marca 2016
lokalizacja GPS dostawcy pizzy

Małe firmy lokalne to sektor gospodarczy, który jest bardzo ceniony i wspierany na różne sposoby przez liczne instytucje. Właśnie dla takich firm doskonałą formą promocji będą widgety IKOL.

Niewielkie przedsiębiorstwa, takie jak lokalny transport osób, szkoły jazdy, organizatorzy wycieczek, firma taksówkarska, punkty gastronomiczne świadczące usługę dowozu swojego towaru, czy też firmy zajmujące się organizacją eventów w różnych miejscach (np. grupa cyrkowa, artyści prezentujący swoje dzieła). Co łączy te wszystkie firmy? Usługi przez nich świadczone są mobilne – wykonywane w różnych miejscach, na różnych trasach przejazdów.

Promocja lokalnego biznesu dzięki lokalizacji GPS

Wielu właścicieli firm za jeden z najtrudniejszych aspektów prowadzenia własnej działalności uważa zdobywanie coraz większej liczby nowych klientów, swoistą rozpoznawalność na rynku lokalnym, czyli innymi słowy – promocję firmy. Istnieje wiele publikacji na temat sposobów reklamowania się w różnego typu mediach i z pewnością zdeterminowany przedsiębiorca się już z nimi zapoznał. Jednak te artykuły czy książki nie dają gotowego narzędzia do promocji i rozwoju biznesu lokalnego. Na szczęście system IKOL daje takie narzędzie każdemu!

Czy wiesz, że interaktywne, ciekawe i intrygujące wizualnie strony internetowe przyciągają nowych potencjalnych klientów? Czy wiesz, że zaprezentowanie użytkownikowi tego, co chce zobaczyć spowoduje, że prawdopodobnie dokona zakupu właśnie u Ciebie? I to wszystko możesz mieć właśnie dzięki nowej funkcji monitoringu GPS IKOL – dzięki <ahref=”https://ikol.pl/widgety”>widżetom.

Załóżmy, że prowadzisz niewielką firmę taksówkarską. Posiadasz kilku, kilkunastu pracowników, interes utrzymuje się na pewnym stałym poziomie – nie ma kryzysu, ale też nie ma znacznego wzrostu. A gdybyś zaoferował klientom możliwość bieżącego kontrolowania, gdzie znajdują się taksówki Twojej firmy? Gdyby widzieli, że któraś z nich jest bardzo blisko ich aktualnego miejsca pobytu, prawdopodobnie właśnie do Ciebie by zadzwonili w celu zamówienia pojazdu. Możesz także przesyłać swoim klientom SMS z linkiem do aktualnej pozycji konkretnej taksówki, która już po niego zmierza. Taki gadżet z pewnością umili Twoim klientom oczekiwanie na transport. Dodatkowo, jeśli zadowoleni klienci polecą Twoje usługi znajomym dodając, że posiadasz tak praktyczną funkcję w swojej ofercie, to z czystej ciekawości część tych osób skorzysta z Twoich usług – choćby po to, aby zapoznać się z ciekawą funkcjonalnością, którą oferujesz. I biznes się kręci!

Monitoring GPS dostawcy pizzy

A może prowadzisz punkt gastronomiczny (restaurację, bar itp.) i świadczysz usługę dowozu swoich potraw? Klienci z pewności zainteresują się i będą bardzo pozytywnie nastawieni do Twojej firmy, jeśli udostępnisz im możliwość śledzenia aktualnej lokalizacji dostawcy. Do tego celu wystarczy zamontowanie w pojeździe nadajnika GPS lub włożenie przenośnego mini lokalizatora GPS do torby z przewożonym towarem. Dodatkowo w systemie IKOL generujesz widżet prezentujący aktualną pozycję wszystkich Twoich dostawców lub historię podróży i gotowe! Nawet sobie nie wyobrażasz, jakie poruszenie w miejscu pracy może stworzyć wiadomość: „Obiad już jedzie!” 🙂

A może Twój biznes jest związany z organizacją podróży, wycieczek i wczasów? Skorzystaj z widżetu IKOL, aby zaprezentować swoim nowym klientom dokładne trasy podróży, które były organizowane przez Ciebie w przeszłości. Zabierasz zwiedzających w niezwykłe miejsca, pokazujesz im urokliwe uliczki, niedostępne dla zwykłych zwiedzających miejsca? Pokaż swoje możliwości i pomysłowość na swojej stronie internetowej! Dodatkowo, gdy umieścisz kilka fotografii przedstawiających urzekające miejsca, które tylko czekają, aby je odkryć, potencjalni klienci z pewnością nie pozostaną obojętni!

Możliwości na wykorzystanie lokalizatora GPS i funkcji widżetów jest niezwykle dużo. Każdy rodzaj działalności może skorzystać i wypromować swoją lokalną markę dzięki naszej pomocy. Dajemy Ci narzędzie – Ty tylko musisz je wykorzystać. Sprawdź nas – na pewno będziesz pozytywnie zaskoczony wynikami!

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

zaawansowane synapsy GPS

Jak synapsy organizują pracę monitoringu GPS

 16 listopada 2020

Zdarza Ci się robić szybkie notatki? Są ważne, ale zwykle tylko przez chwilę. Stwórz synapsę…

Czytaj więcej
raport nacisku

Nowa usługa w IKOL – raport nacisku na osie

 24 marca 2017

Z radością informujemy, że w systemie IKOL pojawiła się nowa usługa – Raport nacisku na…

Czytaj więcej