Home -  Ewidencja przebiegu pojazdów -  Roznoszenie ulotek, wyprawy motocyklowie, rolnictwo – telematyka dla każdego

Roznoszenie ulotek, wyprawy motocyklowie, rolnictwo – telematyka dla każdego

28 maja 2018
street transport

Telematyka może kojarzyć się z zaawansowanymi rozwiązaniami, ale nic bardziej mylnego! System monitoringu GPS to także system telematyczny, a korzystać może z niego każdy – zarówno kierowcy i osoby zarządzające flotą, jak i posiadacz smartfona. Tych, którzy nie wierzą, zapraszamy do wpisu.

 

Zarządzanie flotą

Telematyka we flocie to podstawa. System monitoringu IKOL można dopasować zarówno do dużej, jak i do małej floty. Oferta jest bardzo elastyczna i pozwala na wybór tych funkcji, których rzeczywiście potrzebujemy. Dzięki lokalizatorom GPS można kontrolować styl jazdy kierowców oraz sprawdzić ich lokalizację, można monitorować naczepy, czy kontenery. Dzięki monitoringowi odliczymy także VAT, dzięki Elektronicznej Ewidencji Przebiegu Pojazdów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Motocykle, skutery i łodzie

dla fanów jednośladów lokalizator GPS to świetne rozwiązanie, żeby zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz pojazdu. Moduł IKOL MOTO jest niewielki, więc można go zamontować także w skuterze, albo quadzie. Ale nie tylko – świetnie nadaje się też do jachtów i skuterów wodnych, ponieważ jest wodoodporny. Dzięki lokalizatorowi można w każdej chwili sprawdzić pozycję swojego pojazdu, albo przesłać link ze swoją pozycją swoim bliskim.

Roznoszenie ulotek

dzięki aplikacji IKOL X można zmienić telefon w lokalizator i sprawdzać pozycję użytkownika telefonu. To rozwiązanie, z którego korzystają osoby nadzorujące roznosicieli ulotek – mają stały dostęp do pozycji swojego pracownika, mogą sprawdzić, czy jest w odpowiednim miejscu oraz czy nie wyszedł poza ustalony obszar. Dużym ułatwieniem jest także aplikacja IKOL Tracker, dzięki której z poziomu telefonu można szybko sprawdzić lokalizację użytkowników IKOL X.

 

 

GPS w telefonie

 

Maszyny rolnicze

lokalizatory GPS z powodzeniem można zamontować także w maszynach rolniczych. Można dzięki temu analizować ilość zużywanego paliwa, prędkość, czas, co pozwala na dokładnie planowanie prac i tworzenie kosztorysów. Jest to też niezwykle przydatne narzędzie w przypadku wypożyczania maszyn rolniczych – możemy sprawdzić, co dzieje się z pojazdem w danym momencie.

Monitoring cargo

dzięki lokalizatorowi IKOL DURO można śledzić pozycję dowolnych bagaży, pakunków, pojazdów, kontenerów, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. To niewielkie urządzenie posiada niezwykłe trwałą baterię, która umożliwia lokalizację do 24 miesięcy bez ładowania!

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

boy

Wyślij lokalizator GPS do szkoły

 26 sierpnia 2016

Wakacje powoli dobiegają końca i niedługo najmłodsi znów przekroczą szkolne progi. To także czas kompletowania…

Czytaj więcej
samochod firmowy z logo

Flota mobilną wizytówką Twojej firmy

 18 lutego 2020

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego warto dbać o wizerunek firmy. To ważne, bo…

Czytaj więcej