Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Rozwiązania GPS dla firm komunalnych

Rozwiązania GPS dla firm komunalnych

9 września 2020
pojazd komunalny 1

Zbiórka odpadów i wywóz śmieci wymaga odpowiedniej logistyki, którą ułatwi system lokalizacji GPS. Dzięki niemu sprawnie zaplanujesz trasy, rozliczysz pracowników i podniesiesz jakość usług.

 

Firmy komunalne potrzebują monitoringu GPS, ponieważ muszą udokumentować miejsca odbioru odpadów. System IKOL zapewnia narzędzia, które oprócz zapisywania tras, generują oszczędności dla floty. Z tego artykułu dowiesz się, jak lokalizatory GPS monitorują pojazdy komunalne i usprawniają sprzątanie miast i gmin.

MONITORING GPS ŚMIECIAREK I POJAZDÓW KOMUNALNYCH

Każda realizowana usługa usuwania śmieci jest monitorowana i odpowiednio planowana za pomocą lokalizatora GPS zamontowanego w pojeździe. Dzięki geograficznej bazie danych punktów i klientów wykonanie zleceń jest płynne i pozwala na planowanie oraz kontrolę tras kierowców. Z pewnością jest to idealne narzędzie dla firm, które mają stałe punkty wizyt i odbioru śmieci. Śledzenie pojazdu na żywo i generowanie potrzebnych raportów z podróży sprawdzisz w systemie IKOL

LOKALIZATORY IKOL GPS DO POJAZDÓW

IKOL GO

To podstawowy lokalizator, który zapisze trasy, pozwoli na lokalizację pojazdu na żywo oraz powiadomi o nieprzewidzianych sytuacjach na trasie. W rezultacie, kierowcy, którzy wiedzą, że pojazd jest objęty monitoringiem lokalizacji jeżdżą wolniej i stosują się do zasad ekonomicznej jazdy. Raporty z podróży pozwalają na analizę błędów i zaniedbań ze strony pracowników firm zajmujących się wywozem śmieci. 

IKOL CAN

Ten lokalizator dodatkowo będzie kontrolował poziom paliwa i oceni jego spalanie względem innych kierowców, którzy jeżdżą podobnymi trasami lub mają zbliżone przebiegi. Na wirtualnej mapie w systemie IKOL lub na aplikacji IKOL TRACKER będą widoczne wszystkie włączone lub wyłączone funkcje, które wyświetla komputer pokładowy pojazdu. 

JAK WYGLĄDA GEOGRAFICZNA BAZA KLIENTÓW I PUNKTÓW?

W systemie IKOL dodajesz dowolną ilość punktów na mapie, co ułatwia weryfikację zleconych prac. Mogą to być dokładne adresy lub nazwy klientów. Lokalizator GPS zapisuje daty i czas realizacji usługi w konkretnym punkcie. W związku z tym, w jednym miejscu, online, monitorujesz pracę wielu ekip, a dodatkowo możesz sprawdzić działania z datą wsteczną, dzięki archiwizacji tras. Kiedy sprawnie planujesz trasy i unikasz przestojów, jeszcze bardziej podnosisz jakość swoich usług. 

 

geograficzna baza klientow i punktow

CO DAJE MONITORING GPS DLA BRANŻY KOMUNALNEJ?

  • Monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym na mapie 24/7
  • Alerty i raporty z nieprawidłowych podróży
  • Rejestracja odwiedzanych miejsc i punktów na mapie
  • Kontrola paliwa i poziom spalania
  • Lokalizacja i monitoring przyczep
  • Historia tras do 12 miesięcy wstecz
  • Mobilna aplikacja IKOL TRACKER do śledzenia pojazdów na żywo
  • Poprawę stylu jazdy kierowców

tractor

ELEKTRONICZNA EWIDENCJA POJAZDÓW KOMUNALNYCH

Na zakończenie warto dodać, że każda flota wykorzystywana tylko do celów służbowych daje możliwości odliczenia 100% podatku VAT. Dlatego wybierając plan Ewidencja pojazdów, zyskujesz gotową ewidencję przejazdów i odliczasz koszty paliwa, serwisowania, myjni oraz innych kosztów wynikających z eksploatacji pojazdów. 

PLAN EWIDENCJA POJAZDÓW

Kategorie: Monitoring GPS pojazdów, Zarządzanie flotą, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

beautiful

Ciepły wrzesień idealny na urlop

 12 września 2016

Tegoroczny lipiec i sierpień rozpieszczały nas na przemian deszczem i słońcem. Wrzesień to początek jesieni,…

Czytaj więcej
Samochody na parkingu

Lokalizatory GPS we flocie – korzyści

 6 listopada 2018

Telematyka w samochodach flotowych to dzisiaj rzecz tak podstawowa, jak apteczka i gaśnica. Dlaczego? Przypomnimy…

Czytaj więcej