Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Rozwiązania GPS dla firm komunalnych

Rozwiązania GPS dla firm komunalnych

9 września 2020
pojazd komunalny 1

Zbiórka odpadów i wywóz śmieci wymaga odpowiedniej logistyki, którą ułatwi system lokalizacji GPS. Dzięki niemu sprawnie zaplanujesz trasy, rozliczysz pracowników i podniesiesz jakość usług.

 

Firmy komunalne potrzebują monitoringu GPS, aby udokumentować miejsca odbioru odpadów. System IKOL zapewnia narzędzia, które oprócz zapisywania tras, generują oszczędności dla floty. Z tego artykułu dowiesz się, jak lokalizatory GPS monitorują pojazdy komunalne i usprawniają sprzątanie miast i gmin.

MONITORING GPS ŚMIECIAREK I POJAZDÓW KOMUNALNYCH

Każda realizowana usługa usuwania śmieci jest monitorowana i odpowiednio planowana za pomocą lokalizatora GPS zamontowanego w pojeździe. Dzięki geograficznej bazie danych punktów i klientów wykonanie zleceń jest płynne i pozwala na planowanie oraz kontrolę tras kierowców. To narzędzie jest idealne dla firm, które mają stałe punkty wizyt i odbioru śmieci. Śledzenie pojazdu na żywo i generowanie potrzebnych raportów z podróży sprawdzisz w systemie IKOL

LOKALIZATORY IKOL GPS DO POJAZDÓW

IKOL GO

To podstawowy lokalizator, który zapisze trasy, pozwoli na lokalizację pojazdu na żywo oraz powiadomi o nieprzewidzianych sytuacjach na trasie. Kierowcy, którzy wiedzą, że pojazd jest objęty monitoringiem lokalizacji jeżdżą wolniej i stosują się do zasad ekonomicznej jazdy. Raporty z podróży pozwalają na analizę błędów i zaniedbań ze strony pracowników firm zajmujących się wywozem śmieci. 

IKOL CAN

Ten lokalizator dodatkowo będzie kontrolował poziom paliwa i oceni jego spalanie względem innych kierowców, którzy jeżdżą podobnymi trasami lub mają zbliżone przebiegi. Na wirtualnej mapie w systemie IKOL lub na aplikacji IKOL TRACKER będą widoczne wszystkie włączone lub wyłączone funkcje, które wyświetla komputer pokładowy pojazdu. 

JAK WYGLĄDA GEOGRAFICZNA BAZA KLIENTÓW I PUNKTÓW?

W systemie IKOL dodajesz dowolną ilość punktów na mapie, co ułatwia weryfikację zleconych prac. Mogą to być dokładne adresy lub nazwy klientów. Lokalizator GPS zapisuje daty i czas realizacji usługi w konkretnym punkcie. W jednym miejscu, online, monitorujesz pracę wielu ekip, a dodatkowo możesz sprawdzić działania z datą wsteczną, dzięki archiwizacji tras. Kiedy sprawnie planujesz trasy, unikasz przestojów i podnosisz jakość świadczonych usług. 

 

geograficzna baza klientow i punktow

CO DAJE MONITORING GPS DLA BRANŻY KOMUNALNEJ?

  • Monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym na mapie 24/7
  • Alerty i raporty z nieprawidłowych podróży
  • Rejestracja odwiedzanych miejsc i punktów na mapie
  • Kontrola paliwa i poziom spalania
  • Lokalizacja i monitoring przyczep
  • Historia tras do 12 miesięcy wstecz
  • Mobilna aplikacja IKOL TRACKER do śledzenia pojazdów na żywo
  • Poprawę stylu jazdy kierowców

tractor

ELEKTRONICZNA EWIDENCJA POJAZDÓW KOMUNALNYCH

Każda flota pojazdów wykorzystywana do celów służbowych daje możliwości odliczenia 100% podatku VAT. Wybierając plan Ewidencja pojazdów w IKOL zyskujesz gotową ewidencję przejazdów i odliczasz koszty paliwa, serwisowania, myjni oraz innych kosztów wynikających z eksploatacji pojazdów. 

 

PLAN EWIDENCJA POJAZDÓW

Kategorie: Monitoring GPS pojazdów, Zarządzanie flotą, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

onoff

Czy ktoś odłączył mój lokalizator?!

 29 marca 2016

Lokalizator GPS to bardzo przydatne urządzenie – wie o tym każdy właściciel firmy posiadającej samochody…

Czytaj więcej
MITY DOTYCZĄCE LOKALIZACJI GPS

Najpopularniejsze mity dotyczące lokalizacji GPS

 16 listopada 2015

GPS jest w powszechnym użyciu już od 20 lat, a mimo to nadal panuje mnóstwo…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera