Home -  Wszystkie artykuły -  Skradzione, namierzone i odzyskane Audi A1

Skradzione, namierzone i odzyskane Audi A1

26 lipca 2020
Odzyskanie Audi A1 z IKOL SVR

Nocne, weekendowe kradzieże zdarzają się najczęściej. Namierzanie samochodu, który zaginął kilka lub kilkanaście godzin temu nie należy do łatwych. To główny powód, dla którego złodzieje mają największą odwagę kraść pojazdy w nocy. Właściciel prawie zawsze dowiaduje się o fakcie rano, kiedy chce odjechać swoim samochodem.

Marka:Miejsce kradzieży:Miejsce odnalezienia:Data kradzieży:Data odzyskania:
Audi A1RadomWołomin25.07.202026.07.2020

 

Wtedy zaczyna się walka z czasem. Trzeba jak najszybciej podjąć działania, aby uzyskać szybki efekt i dotrzeć do celu, czyli namierzyć i zlokalizować skradziony pojazd. Doświadczenia wielu akcji naszego zespołu antykradzieżowego pokazują, że nie tylko kierowcy z Warszawy i okolic mogą się martwić o swoje samochody. Do kradzieży dochodzi często w małych miastach i są takie, w których statystycznie często dochodzi do kradzieży mienia w ogóle. Jednym z takich miast w Polsce jest Radom i to tutaj pod koniec lipca doszło do kradzieży samochodu marki Audi A1.

Na szczęście właściciel tego auta mógł liczyć na poszukiwania samochodu przez doświadczony zespół IKOL, który namierza systemem radiowym. W tym przypadku właściciel powiadomił o kradzieży auta policję oraz IKOL w niedzielę o godz. 9:00 rano. Pojazd został znaleziony w dziupli samochodowej, na terenie powiatu wołomińskiego kilka godzin później.

Z tej historii można wysnuć kilka wniosków:

  • W lokalizacji samochodu chodzi przede wszystkim o szybki efekt i znalezienie pojazdu przed jego rozebraniem na części pierwsze.
  • Jest to możliwe tylko przy użyciu odpowiedniej technologii, która bezbłędnie i w krótkim czasie pokaże dokładne miejsce lokalizacji pojazdu.
  • Do odzyskania pojazdu potrzebna jest współpraca z policją, która przejmuje czynności operacyjne.
  • Zabezpiecza się pojazd po kradzieży, a nie przed kradzieżą. Złodzieje posiadają wiedzę, doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dlatego nie mają problemu z kradzieżą auta.
  • Moduł radiowy IKOL jest ukryty w pojeździe i tak dopasowany do wyposażenia auta, że nikt nie może go odnaleźć, a on sam nie daje o sobie znać.

Jak wyglądają poszukiwania z zespołem poszukiwawczym?

Pierwszym zadaniem systemu IKOL jest namierzanie po sile sygnału fal radiowych. Następnie zespół IKOL podąża za skradzionym pojazdem i po dokładnej lokalizacji prosi o szybkie wsparcie najbliższej komórki policyjnej, która zajmuje się odzyskiwaniem skradzionych pojazdów. To jedyna gwarancja szybkiego odzyskania pojazdu w Polsce.

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

Dowiedz się więcej o IKOL SVR

IKOL SVR – nasza oferta

Kategorie: Wszystkie artykuły, Odzyskania dzięki IKOL SVR | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

przenośny lokalizator ikol duro nowa wersja

Nowe możliwości odświeżonego lokalizatora przenośnego IKOL DURO

 27 czerwca 2023

Aby dostosować jakość świadczonych usług, cały czas nie ustajemy w staraniach nad modernizacją naszych lokalizatorów…

Czytaj więcej
Lokalizacja gps samochodu na wakacjach

Lokalizator GPS na wycieczce samochodowej

 16 sierpnia 2016

Letni klimat i wolny czas sprzyjają w odbywaniu wycieczek po kraju i za granicą. W…

Czytaj więcej