Home -  Wszystkie artykuły -  Superszybkie odzyskanie skradzionego BMW 7!

Superszybkie odzyskanie skradzionego BMW 7!

10 stycznia 2024
Odzyskanie BMW z IKOL SVR
Marka:Miejsce kradzieży:Miejsce odnalezienia:Data kradzieży:Data odnalezienia:
BMW 7WarszawaWołomin9 grudnia 20239 grudnia 2023

 

Galerie Handlowe są rajem dla złodzieja – dużo samochodów, dużo ludzi, każdy zajęty swoimi sprawami nie zwraca uwagi na osoby, które przechadzają się po parkingu. Przekonał się o tym mieszkaniec Warszawy, któremu w biały dzień skradziono samochód spod jednej z nich. Złodziej nie wiedział jednak, że w samochodzie był zamontowany moduł IKOL SVR Alarm!

Warszawiak przyjechał do galerii 9 grudnia tuż po godzinie 12, aby załatwić swoje sprawunki. Jak zwykle zaparkował swoje BMW 7 na sklepowym parkingu i ruszył, aby wykonać swoje zadania. Tymczasem, gdy zdążył się już oddalić od samochodu, kilka minut po tym, jak z niego wysiadł, otrzymał alert o nieautoryzowanym ruchu pojazdu – ktoś poruszał się autem bez jego wiedzy! Szybko poinformował Centrum Operacyjne IKOL, dzięki czemu natychmiast ruszyła machina poszukiwawcza.

Nastąpiło uruchomienie nadajników radiowych, a ekipa poszukiwawcza wyjechała w celu ich zlokalizowania. Złodziej na szczęście nie odjechał daleko – został złapany tego samego dnia w dziupli w okolicach Wołomina. Samochód udało się odzyskać w całości i bez żadnych uszkodzeń. Natomiast złodziej nie był sam – na miejscu zatrzymano dwie osoby, a także zabezpieczono części od innych pojazdów. Po raz kolejny IKOL SVR nie tylko pomógł odzyskać właścicielowi jego własność, ale tez zwalczyć część zorganizowanej przestępczości samochodowej!

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

konfiguracja alertów monitoringu GPS IKOL

Kopiowanie ustawień alertów – ułatwienie w kontrolowaniu lokalizatorów

 7 lipca 2017

Do tej pory konfiguracja alertów dla wielu lokalizatorów była nieco uciążliwa, postanowiliśmy więc to zmienić,…

Czytaj więcej
Dokładna lokalizacja GPS

Real Time Kinematic GPS

 25 sierpnia 2014

Czy da się odczytać swoją pozycję dzięki satelitom bez odbierania ich sygnału? Okazuje się że…

Czytaj więcej