Home -  Odzyskania -  Szybkie odzyskanie BMW serii 7!

Szybkie odzyskanie BMW serii 7!

15 lutego 2023
zabezpieczenie-przed-kradzieza-bmw-serii-7
MarkaMiejsce kradzieżyMiejsce odnalezieniaData kradzieżyData odnalezienia
BMW serii 7WrocławOpole18 stycznia 202318 stycznia 2023

 

Samochód znikający z posesji to jeden z najgorszych koszmarów dla posiadacza auta. Niestety okazało się to rzeczywistością dla jednego z mieszkańców Wrocławia, który w nocy 18 stycznia został okradziony z luksusowego auta – BMW serii 7. Od razu po wyjściu z szoku, około godziny 8:00, poinformował o zaistniałej sytuacji Centrum Operacyjne IKOL oraz policję. Szybkie poszukiwania odniosły zamierzony efekt – samochód został zlokalizowany na parkingu w Opolu. Złodzieje działali szybko – to całe 100 km od miejsca kradzieży!

Mając przewagę czasową nie próżnowali – w BMW były widoczne ślady po szukaniu systemu lokalizacji pokradzieżowej. Ponieważ nie udało się im namierzyć żadnego nadajnika, pozostawili samochód do „ostygnięcia”. W ten sposób złodzieje sprawdzają czy ukradzione auto ma zamontowane jakiekolwiek śledzenie – jeśli nikt się nie zgłasza, wtedy proceder zmiany właściciela jest kontynuowany.

Na szczęście ekipa poszukiwawcza IKOL szybko odnalazła BMW i mogła zwrócić go w ręce prawowitego właściciela. Kierowca z pewnością był sobie wdzięczny za zainstalowanie systemu IKOL SVR, który pomógł odnaleźć samochód.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

poszukiwacz skarbow

Poszukiwanie skarbów dzięki GPS

 30 maja 2014

Wiesz co to jest geocaching? To rozrywka, do której świetnie wykorzystuje się lokalizatory GPS. I…

Czytaj więcej
GPS monitoring śledzi trasy

GPS do samochodu – dodatkowe zabezpieczenie kierowcy

 2 czerwca 2020

Jeśli do tej pory GPS do samochodu kojarzył Ci się wyłącznie z monitorowaniem tras…

Czytaj więcej