Wszystkie pojazdy, zarówno osobowe, jak i dostawcze, są monitorowane na platformie. Umożliwiamy bardzo szybki dostęp do informacji takich jak pozycja czy historia podróży przez mobilną aplikację IKOL Tracker.

W ramach platformy IKOL udostępniamy szeroki wachlarz raportów podróży, przejazdów, prędkości, przejazdów prywatnych i służbowych oraz wiele więcej. Wszystko to są niezbędne narzędzia przy zarządzaniu flotą.

Dzięki integracji z komputerem pokładowym pojazdu, system lokalizatorów gps do samochodów od IKOL ma dostęp do precyzyjnych informacji dotyczących zużycia paliwa przez pojazdy i pracowników. Na podstawie tych danych w systemie tworzone są precyzyjne raporty, umożliwiające wycenę nawet najkrótszych przejazdów serwisowych lub wizyt u klientów. Dzięki temu monitoring floty jest łatwy!

Lokalizatory GPS IKOL montowane są również w maszynach budowlanych i innym ciężkim sprzęcie, pozwalając na stałą kontrolę tego, jak są wykorzystywane. Dzięki alertom ruchu czy obszaru, a także raportom możesz wiedzieć dokładnie jak użytkowany jest sprzęt.



Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!
