Home -  Usługi -  GPS dla flot

GPS dla flot

Flota, czy tabor samochodów, to wszystkie pojazdy w firmie. O flocie samochodowej można mówić już zatem od dwóch sztuk w górę

Monitoring samochodów firmowych

Wszystkie pojazdy, zarówno osobowe, jak i dostawcze, są monitorowane na platformie. Umożliwiamy bardzo szybki dostęp do informacji takich jak pozycja czy historia podróży przez mobilną aplikację IKOL Tracker.

Zapytaj o ofertę

Raporty do zarządzania flotą

W ramach platformy IKOL udostępniamy szeroki wachlarz raportów podróży, przejazdów, prędkości, przejazdów prywatnych i służbowych oraz wiele więcej. Raporty są podstawowym narzędziem menedżera floty w każdej firmie.

Zapytaj o ofertę

Kontrola zużycia paliwa w firmie

Dzięki integracji z komputerem pokładowym pojazdu, system IKOL ma dostęp do precyzyjnych informacji dotyczących zużycia paliwa przez pojazdy i pracowników. Na podstawie tych danych w systemie tworzone są precyzyjne raporty, umożliwiające wycenę nawet najkrótszych przejazdów serwisowych lub wizyt u klientów.

Zapytaj o ofertę

Monitoring maszyn i sprzętu

Lokalizatory IKOL montowane są również w maszynach budowlanych i innym ciężkim sprzęcie, pozwalając na stałą kontrolę tego, jak są wykorzystywane. Dzięki alertom ruchu czy obszaru, a także raportom możesz wiedzieć dokładnie jak użytkowany jest sprzęt.

Zapytaj o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto