Home -  Usługi -  GPS dla flot -  Plany -  Plan: GPS dla flot

Plan: GPS dla flot

GPS monitoring pozwala Ci profesjonalnie zarządzać flotą pojazdów, dzięki poszczególnym funkcjom lokalizatorów. Zobacz jak działają i co możesz zyskać. Wybierz te, które najlepiej pozwolą Ci zoptymalizować koszty i poprawić bezpieczeństwo jazdy w Twojej firmie.

Plan: GPS dla flot umożliwia:

 • monitorowanie pozycji pojazdu na żywo 24/7
 • kontrolę paliwa
 • analizę stylu jazdy
 • przesyłanie alertów z nagłych zdarzeń
 • prowadzenie elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdów
 • ecodriving
 • tworzenie geograficznej bazy klientów i punktów
 • generowanie raportów z podróży

Pozycja pojazdu na żywo

 

Lokalizacja w czasie rzeczywistym nigdy nie była tak dokładna. Lokalizator GPS na bieżąco zbiera informacje od satelitów i przesyła je na serwery IKOL. Dzięki temu widzisz, jak pojazdy poruszają się na mapie z dokładnością nawet do 1 minuty. Częsta wysyłka pozycji zapewnia podgląd lokalizatorów na żywo z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

Kontrola paliwa

 

Chcesz utrzymać koszty floty na poziomie rentowności? Wybierając lokalizator IKOL CAN otrzymujesz stałą kontrolę nad wydatkami na paliwo. IKOL CAN działa dzięki podłączeniu lokalizatora do szyny CAN. Możesz kontrolować stan i poziom paliwa oraz wykryć każdą próbę kradzieży.

Analiza stylu jazdy

 

Nie każdy błąd kierowcy oznacza brak umiejętności. Ale powtarzające się przekroczenia mogą świadczyć o złym stylu jazdy. Ecodriving IKOL to pakiet praktycznych raportów i alertów, które w znaczący sposób eliminują nadużycia kierowców. 

Alerty z nagłych zdarzeń

 

Natychmiastowe powiadomienia, które zapisuje lokalizator, informują o nagłej sytuacji na drodze. Wybierasz sposób komunikacji i alerty, które samodzielnie możesz skonfigurować. Zbyt długa podróż lub za długi postój to wiedza, której nie musisz nigdzie sprawdzać. Powiadomienie o prędkości lub odholowaniu zawsze na bieżąco przez SMS, e-mail lub w aplikacji IKOL TRACKER.

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów

 

Odliczanie 100% podatku VAT ma znaczenie, tym bardziej jeśli zrobisz to generując 1 raport w miesiącu. Niezwykle praktyczna funkcja, która daje wygodę i oszczędność czasu. Twoja flota jest wykorzystywana tylko w pracy? Korzystaj z ulg podatkowych i nie męcz się pisaniem kilometrówek.

Ecodriving

 

Ekonomiczna jazda, dbałość o samochód i kultura jazdy zawsze są w cenie. Każda firma posiadająca flotę, buduje prestiż swojej marki przez ocenę obecnych i przyszłych klientów, które mijają Twój służbowy samochód. Zadbaj o właściwy styl jazdy, który będzie służył środowisku i Twoim oszczędnościom. 

Geograficzna baza klientów i punktów

 

Chcesz monitorować pracę handlowców? Wiedzieć ile odbyli spotkań i którego klienta odwiedzili? Efektywność ich pracy przekłada się na Twoje zyski, a dzięki bazie klientów i punktów możesz bez patrzenia na mapę wiedzieć jak pracują. Kiedy lokalizator zatrzyma się przy danym punkcie, raport pokaże szczegóły spotkania. Sam tworzysz podręczną bazę dodając tyle punktów, ile chcesz. 

Raporty z podróży

 

Wybierz raport z jednej podróży lub raport zbiorczy ze wszystkich przebytych tras, aby dokonać analizy użytkowania pojazdu. Raporty dają szybki wgląd do monitorowania pojazdów GPS. Spotkanie u Klienta, za długi postój lub za duża prędkość i wiele innych parametrów masz w jednym miejscu, dlatego managerowie wielu flot tak chętnie korzystają z raportów.

 

Co to oznacza dla Ciebie?

 • zarządzasz flotą korzystając z praktycznych funkcji monitoringu GPS
 • kontrolujesz poziom paliwa we wszystkich pojazdach
 • wszystkie lokalizatory widzisz na jednej mapie w systemie IKOL
 • otrzymujesz powiadomienia z trasy
 • generujesz raporty z podróży 
 • 24/7 widzisz swoje lokalizatory oraz ich historyczne trasy
 • analizujesz styl jazdy kierowców 
 • odliczasz 100% VAT od samochodów służbowych za pomocą 1 raportu w miesiącu
Zastosowanie
prywatny
zwierzęta
osoby starsze
dzieci

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto