Home -  Usługi -  GPS do samochodu

GPS do samochodu

W pojeździe umieszczany jest niewielki lokalizator, który pozwala na monitorowanie jego pozycji na żywo z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Kontrola na żywo z lokalizatorem GPS

Pozycja pojazdów na żywo jest widoczna na mapie. Wystarczy zalogować się do platformy IKOL z dowolnego urządzenia. Oprócz pozycji dostępne są inne informacje, takie jak kierunek, prędkość, stan akumulatora i wiele innych.

 

Zapytaj o ofertę

Historia wszystkich przejazdów samochodu

IKOL udostępnia pełną historię przeglądów do 3 lub nawet 12 miesięcy wstecz. Wystarczy wybrać datę, by mieć dostęp do dokładnych tras przejazdów na mapie, czasów postojów dla każdego z samochodów.

Szybki dostęp do informacji o aucie

Stworzyliśmy darmową, dedykowaną do kontroli pojazdów aplikację mobilną IKOL Tracker. Dzięki niej w każdej chwili możesz sprawdzić pozycję samochodu, jego podróże oraz zarządzić dodatkowymi funkcjami lokalizatora. Poprzez aplikację możesz też dostawać powiadomienia np. o ruchu samochodu czy opuszczeniu ustalonego wcześniej obszaru.

 


Raporty spalania i monitoring parametrów

Monitoring pojazdu IKOL pozwala też na dokładną kontrolę zużycia paliwa. Moduł IKOL CAN podłączany jest do magistrali CAN pojazdu, dając tym samym wgląd w bieżący stan paliwa i jego zużycie, a także do informacji m.in. o włączeniu świateł, otwarciu drzwi, poziomie obrotów silnika, włączonym biegu i wiele więcej!

Alerty lokalizatora GPS

Nadajnik GPS w samochodzie posiada możliwość definiowania alertów, informujących użytkownika o ważnym dla niego wydarzeniu za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKOL Tracker.

Są to m.in. alerty:

 • nieautoryzowanego ruchu pojazdu
 • opuszczenia lub wkroczenia do dowolnie wybranego obszaru
 • odholowania pojazdu
 • otwartych drzwi
 • zagłuszania sygnału lokalizatora (w przypadku próby kradzieży)
 • przekroczenia prędkości lub zbyt wysokich obrotów silnika
 • niskiego napięcia akumulatora

Ewidencja przebiegu pojazdu

Lokalizator samochodu od IKOL pozwala na łatwe prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu dla celów VAT. Chcesz odliczyć koszty użytkowania pojazdu? System IKOL posiada prosty w obsłudze system, który z pozwoli Ci na błyskawiczne stworzenie potrzebnej dokumentacji.

Zapytaj o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

FAQ GPS do samochodu

Pytania i odpowiedzi

 • Jakie zastosowania ma IKOL?

  Zastosowań systemów IKOL jest bardzo wiele. Niektóre z nich przedstawiliśmy w dziale “Baza wiedzy”. Zalicza się do nich np. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów, niezbędna by móc odliczać 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z pojazdem. IKOL świetnie sprawdza się między innymi w użytkowaniu prywatnym, we flotach firmowych, przy zarządzaniu mobilną sprzedażą, w wypożyczalniach samochodów czy podczas korzystania z maszyn budowlanych i rolniczych.

 • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

  Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).

 • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

  Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link „Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem „Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.