Home -  Usługi -  GPS do samochodu

GPS do samochodu

W pojeździe umieszczany jest niewielki lokalizator, który pozwala na monitorowanie jego pozycji na żywo z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Pozycja na żywo

Pozycja pojazdów na żywo jest widoczna na mapie. Wystarczy zalogować się do platformy IKOL z dowolnego urządzenia. Oprócz pozycji dostępne są inne informacje, takie jak kierunek, prędkość, stan akumulatora i wiele innych.

Historia przejazdów

IKOL udostępnia pełną historię przeglądów do 3 lub nawet 12 miesięcy wstecz. Wystarczy wybrać datę, by mieć dostęp do dokładnych tras przejazdów na mapie, czasów postojów dla każdego z samochodów.

Szybki dostęp

Stworzyliśmy darmową, dedykowaną do kontroli pojazdów aplikację mobilną IKOL Tracker. Dzięki niej w każdej chwili możesz sprawdzić pozycję samochodu, jego podróże oraz zarządzić dodatkowymi funkcjami lokalizatora. Poprzez aplikację możesz też dostawać powiadomienia np. o ruchu samochodu czy opuszczeniu ustalonego wcześniej obszaru

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

FAQ GPS do samochodu

Pytania i odpowiedzi

  • System informuje mnie, że spadło napięcie w akumulatorze. Czy to coś poważnego?

    Bardzo często zdarza się, że podczas uruchamiania pojazdu spada napięcie i informacja o tym zostaje przesłana do Klienta poprzez Aplikację. Zazwyczaj nie jest to powód do niepokoju- przy następnym pomiarze nie powinien już być wykryty spadek napięcia. Jeżeli jednak po kilkudziesięciu minutach będzie widoczna ikona spadku napięcia, może to oznaczać, że rzeczywiście należy zwrócić uwagę na działanie akumulatora.

  • Mój samochód jeździ tylko w obrębie mojego miasta. Czy mogę dostać powiadomienie, gdy wyjedzie gdzieś dalej?

    Tak. Funkcja “Alerty obszarów” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

  • W jaki sposób system ikol powiadamia o przekroczeniu granicy obszaru, prędkości lub uruchomieniu pojazdu?

    SMSem i emailem oraz poprzez aplikację ikol Tracker. Użytkownik sam wybiera kiedy, jak i o czym chce być powiadamiany. Można wybrać dowolną liczbę odbiorców SMS oraz odbiorców emaili i aplikacji ikol Tracker.