Home -  Usługi -  Lokalizatory przenośne

Lokalizatory przenośne

IKOL udostępnia lokalizatory nie wymagające montażu w pojeździe, dzięki czemu można monitorować pozycję np. cennego sprzętu lub bagażu

Lokalizacja sprzętu i bagażu

Z IKOL możesz lokalizować co tylko chcesz: dzięki naszym przenośnym lokalizatorom użytkownicy monitorują bagaż czy drogocenny sprzęt. W zależności od modułu, jaki wybierzesz, bateria wewnętrzna pozwala na lokalizację od kilku dni nawet do kilkunastu miesięcy (zależy to oczywiście od pojemności baterii wewnętrznej). Moduły IKOL idealnie nadadzą się np. jako lokalizator rowerowy lub lokalizator do śledzenia przyczepy.

Zapytaj o ofertę

Monitorowanie osób

Przenośne lokalizatory dają możliwość zdalnej opieki nad dziećmi, osobami starszymi i niesamodzielnymi. Lokalizator ładuje się przy pomocy zwykłej ładowarki USB. Umieszczony w torbie lub ubraniu pozwala zdalnie sprawdzać pozycję osób pod naszą opieką. Co więcej, dzięki alertom obszaru wiesz, kiedy takie osoby opuszczą np. miejsce zamieszkania, szkołę lub ośrodek wypoczynkowy.

Zapytaj o ofertę

Nadajnik GPS dla psa

Niewielkie  moduły IKOL SPOT są z powodzeniem mocowane przy obroży większych psów, pozwalając na jego lokalizację w przypadku ucieczki. A dodatkowo można porównywać codzienne trasy spacerów z psem!

Zapytaj o ofertę

Zastosowania przenośnego monitoringu GPS

Lokalizator GPS dla seniora

Alzheimer, demencja starcza, zaburzenia pamięci lub intelektu mogą przyczynić się do problemów w funkcjonowaniu w codziennym świecie. Mini lokalizator GPS IKOL zapewni bezpieczeństwo osobom starszym, a ich opiekunom – spokój ducha. Zadbaj o swoich najbliższych i miej pewność, że są bezpieczni

Szczegóły

Lokalizator GPS dla dzieci
Masz dziecko w wieku szkolnym i martwisz się o jego bezpieczeństwo? Lokalizator GPS dla dziecka informuje rodziców, gdzie jest ich podopieczny. Mały nadajnik GPS możesz włożyć do kieszeni lub plecaka swojej pociechy i już zawsze będziesz mieć pewność, że jest ono bezpieczne.

Szczegóły

Zabezpiecz zwierzęta i swoich bliskich lokalizatorem GPS
Lokalizacja GPS IKOL posiada w swojej ofercie przenośny mini lokalizator GPS SPOT, którego przeznaczeniem jest lokalizowanie osób oraz zwierząt. Dzięki temu urządzeniu zapewnisz bezpieczeństwo swoim najbliższym i ulubionemu pupilowi, a także sprawdzisz trasy swoich podróży.

Szczegóły

Nadajniki GPS

Tani lokalizator GPS
Internetowy lokalizator GPS osób IKOL jest najbardziej atrakcyjną cenowo usługą tego typu na rynku. Możesz dowolnie wybierać dodatkowe funkcje, które pozwolą Ci jeszcze lepiej kontrolować położenie bliskich Ci osób, zwierząt, a także cennych przedmiotów.

Szczegóły

Śledzenie przesyłek i kontenerów dzięki GPS
Monitoring GPS IKOL ma w swojej ofercie niezwykły produkt: IKOL DURO. Pozwala on na monitorowanie cargo, kontenerów i transportu na bardzo dalekie odległości i na bardzo długi okres. Bateria w IKOL DURO działa przez 2 lata bez konieczności ładowania!

Szczegóły

Lokalizator GPS dla zwierząt
Jako właściciel zwierzęcia powinieneś zrobić wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Lokalizator (nadajnik) GPS dla psa lub kota to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój pupil. Przymocuj urządzenie do obroży zwierzaka i śledź jego położenie.

Szczegóły

Zainteresowała Cię oferta?

Uzyskaj ofertę!

Prośba o ofertę

Oferta ikol

Funkcjonalności

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie zamieniasz go w lokalizator GPS.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

FAQ Lokalizatory przenośne

Pytania i odpowiedzi

  • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

    Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link „Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem „Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.

Lokalizator GPS dla osób starszych