Home -  Usługi -  Radiowa lokalizacja – SVR

Radiowa lokalizacja – SVR

System radiowej lokalizacji skradzionych pojazdów SVR (Stolen Vehicle Recovery) od ponad 30 lat jest niedoścignionym rozwiązaniem w walce ze złodziejami samochodów. Jako wieloletni liderzy w branży możemy pochwalić się tysiącami odnalezionych pojazdów i średnim czasem odzyskania wynoszącym jedynie 24 godziny.

Radiowa ochrona pojazdu

IKOL SVR jest niekwestionowanym liderem w lokalizacji i odzyskiwaniu skradzionych pojazdów. Nasza skuteczność wynosi 98%, co czyni nas najlepszym dostępnym systemem do walki z przestępczością samochodową. IKOL SVR to jedyny taki system w Polsce.

Cechy IKOL SVR:

 • Lokalizacja i odzyskiwanie pojazdów po kradzieży w Polsce i Europie
 • Niewykrywalny dla złodziei
 • Odporny na zagłuszanie
 • Działa w garażach, tunelach i metalowych kontenerach

Jak działamy

Jak wygląda odzyskiwanie samochodu krok po kroku:

 • W pojeździe instalowany jest moduł IKOL SVR
 • Moduł pozostaje uśpiony do momentu zgłoszenia kradzieży
 • W przypadku kradzieży właściciel zgłasza ją na policję i do Centrum Operacyjnego IKOL SVR (tel. 22 19654, 24 h/dobę). Można to zrobić nie tylko wybierając numer na klawiaturze, ale też za pomocą aplikacji IKOL Tracker
 • Aby zgłosić kradzież, należy skorzystać z Kodu Sekretnego. Każdy klient dostaje go w momencie, gdy staje się posiadaczem IKOL SVR
 • Policja namierza pojazd za pomocą specjalnych komputerów śledzących moduł
 • Wysyłamy na poszukiwania nasze własne załogi poszukiwawcze
 • Po odnalezieniu pojazdu przez ściśle współpracujące z policją załogi poszukiwawcze, zostaje on przekazany właścicielowi

Możliwość rozszerzania funkcji

IKOL SVR, oprócz IKOL SVR Standard, oferuje także inne moduły, personalizowane pod potrzeby użytkownika. Moduł IKOL Alarm daje możliwość zdalnego uzbrajania alertu ruchu, który poinformuje Cię o każdym nieautoryzowanym przemieszczeniu pojazdu. Z kolei IKOL SKY daje Ci możliwość pełnego wglądu do bieżącej lokalizacji oraz historii pojazdu, a także ustawiania alertów i generowania przydatnych raportów.

System radiowy IKOL SVR w liczbach

System radiowy IKOL SVR to:

 • 35+ lat doświadczenia w walce z przestępczością samochodową
 • 20+ lat doświadczenia w walce z przestępczością samochodową w Polsce
 • 10+ mln pojazdów zabezpieczonych
 • 400+ tys.. odzyskanych pojazdów
 • 45+ tys. zatrzymanych przestępców
 • 3,5 tys. wykrytych dziupli samochodowych
 • 98% skuteczności w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów
 • 24 godz. – średni czas przekazania pojazdu właścicielowi

Własna naziemna infrastruktura

IKOL posiada rozwiniętą sieć stacji nadawczo-odbiorczych – jako jedyny dysponuje własną infrastrukturą naziemną na terenie całego kraju. Czyni go to niezależnym od innych sieci telekomunikacyjnych – i dzięki temu IKOL SVR jest tak skuteczny. Działanie systemu IKOL SVR to połączenie trzech niezbędnych elementów: wbudowanego modułu, stacji bazowych i komputerów śledzących, które zamontowano w pojazdach grup poszukiwawczych i w radiowozach policyjnych.

Ochrona na terenie Europy

Nasza współpraca z zagranicznymi jednostkami policji, wraz z przynależnością do ETNA (European Tracking Network Association), umożliwia nam prowadzenie akcji poszukiwawczych nie tylko w Polsce, ale też na terenie Europy. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo swojego pojazdu podczas wyjazdu z kraju.

Bezpieczeństwo bez śledzenia pojazdu

Aby chronić prywatność naszych użytkowników, IKOL SVR nie przesyła informacji o lokalizacji do momentu zgłoszenia kradzieży. Dopiero po otrzymaniu zawiadomienia moduł zostaje aktywowany i uruchamiana jest procedura poszukiwania. Jedynie w przypadku wyboru rozszerzonej wersji naszego systemu (IKOL SVR Sky) możliwy jest dostęp do bieżącej lokalizacji pojazdów, historii przejazdów itp.

IKOL SVR działa wszędzie

Radiowy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR działa wszędzie – nawet w garażach podziemnych i kontenerach. Zagłuszenie go jest niemożliwe, ponieważ częstotliwość, na której działa jest objęta tajemnicą. Jeżeli jednak dojdzie do jakiejkolwiek próby zagłuszenia sygnału – załogi poszukiwawcze IKOL, wraz z policją, zlokalizują miejsce, gdzie użyto zagłuszarki i tym szybciej namierzą skradziony pojazd.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu?

Wybierz IKOL SVR!

Sprawdź!

Funkcjonalności

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu?

Wybierz IKOL SVR!

Sprawdź!

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu?

Wybierz IKOL SVR!

Sprawdź!