Home -  Usługi -  Usługi dodatkowe -  Bezpieczeństwo -  ALERT DOWOLNEGO OBSZARU

ALERT DOWOLNEGO OBSZARU

Pozwala na ustawienie obszarów na mapie o bardzo precyzyjnych kształtach np. dokładne granice kraju, województwa, a nawet gminy czy dzielnicy. Dostaniesz powiadomienie o wjeździe na teren obszaru lub wyjeździe z niego.

alert-gps-dowolnego-obszaru-geograficznego

Stworzenie dowolnych obszarów to proste w obsłudze i jednocześnie bardzo zaawansowane narzędzie kontroli. Wystarczy wpisać nazwę obszaru, np. „powiat włocławski” lub „Ochota”, a system sam zaznaczy wybrany obszar. Można również ręcznie stworzyć wybrany obszar od zera, nawet o bardzo nietypowych kształtach, np. korytarz łączący dwa miasta, gdy pracownik nie powinien przemieszczać się poza tą wyznaczoną trasą. Poza tym zasada działania dowolnych obszarów zasadniczo nie różni się od Alertu obszaru.

Cechy:

  • Możliwość stworzenia do 5 obszarów o dowolnym kształcie;
  • Można  stworzyć obszar geograficzny w postaci korytarza pomiędzy punktami geograficznymi, np. trasa między miastem A i miastem B;
  • Wystarczy wpisać nazwę obszaru, np. województwo śląskie, a system sam zaznaczy obszar z dokładną granicą.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Jeśli nie chcesz, żeby Twoi pracownicy opuszczali granice Polski, wystarczy ustawić obszar o takiej i nazwie i dostaniesz powiadomienie za każdym razem, gdy wyjadą z kraju lub nawet tylko zbliżą się do granicy.
  • Jeśli poruszasz się pojazdem głównie w granicach swojego miasta możesz skonfigurować system tak aby każdy wyjazd z miasta był traktowany jako przekroczenie uprawnień i generował się alert w postaci wiadomości SMS, email lub poprzez aplikację IKOL Tracker. Jeśli wypożyczyłeś swój pojazd i uzgodniłeś ograniczony obszar przemieszczania się w ramach umowy, możesz być powiadamiany o każdym złamaniu obowiązujących ustaleń pomiędzy Tobą a najemcą.
  • Jeśli nie chcesz aby pojazd przejeżdżał przez jakiś konkretny obszar lub zatrzymywał się w jakimś miejscu, oznacz ten obszar na mapie, a otrzymasz wiadomość za każdym razem, gdy pojazd się tam zbliży.
Zastosowanie
samochody osobowe
busy
ciężarówki
traktory
maszyny budowlane
łodzie

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto