Home -  Usługi -  Usługi dodatkowe -  Bezpieczeństwo -  ALERT OBSZARU

ALERT OBSZARU

Pozwala na ustawienie obszarów w kształcie okręgu na mapie (20 obszarów dla IKOL Go). Dostaniesz powiadomienie o wjeździe lub wyjeździe z takich obszarów.

alert-gps-obszaru

Korzystając z opcji konfiguracyjnych dostępnych w aplikacji IKOL , możesz ustawić system tak, aby informował wybraną grupę odbiorców o przekroczeniu przez pojazd ustalonej przez Ciebie wcześniej granicy obszaru. Możesz wybrać czy alert będzie generowany przy wjeździe w ten obszar czy przy wyjeździe z niego, czy obu przypadkach. System może generować alert zarówno w postaci wiadomości email, SMS lub poprzez aplikację IKOL Tracker, do jednej lub większej ilości osób.

Cechy:

  • Samodzielna konfiguracja obszarów o kształcie okręgu.
  • Możliwość określenia dwudziestu różnych obszarów, które możesz ponazywać.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Jeśli poruszasz się pojazdem głównie w granicach swojego miasta, możesz skonfigurować system tak aby każdy wyjazd z miasta był traktowany jako przekroczenie uprawnień i generował się alert w postaci wiadomości SMS, email lub poprzez aplikację IKOL Tracker. Jeśli wypożyczyłeś swój pojazd i uzgodniłeś ograniczony obszar przemieszczania się w ramach umowy, możesz być powiadamiany o każdym złamaniu obowiązujących ustaleń pomiędzy Tobą a najemcą.
  • Jeśli nie chcesz, aby pojazd przejeżdżał przez jakiś konkretny obszar, lub zatrzymywał się w jakimś miejscu, oznacz ten obszar na mapie, a otrzymasz wiadomość za każdym razem, gdy pojazd się tam zbliży.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto