Home -  Usługi -  Usługi dodatkowe -  IKOL CAN

IKOL CAN

System GPS IKOL, dzięki specjalnemu modułowi IKOL CAN pozwala pobierać informacje z komputera pokładowego pojazdu. IKOL CAN daje możliwość kontroli poziomu paliwa, spalania, a także wyświetlania informacji z deski rozdzielczej – przebieg, niezapięte pasy, włączone światła i wiele innych. Oprócz tego IKOL daje możliwość stałego monitoringu pojazdów, na żywo, online, z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu, a także historię wszystkich przejazdów i postojów nawet do 12 miesięcy.

Sprawdź swój samochód

PAKIET IKOL CAN

Pakiet IKOL CAN pozwala korzystać z następujących funkcji: CAN PODSTAWOWY, CAN ALARM OTWARTYCH DRZWI,RAPORT ZDARZEŃ CAN, CAN RAPORT Z PODRÓŻY I ZUŻYCIA PALIWA, CAN RAPORT SPALANIA, CAN RAPORT POZIOMU PALIWA

CAN PODSTAWOWY

Podstawowa funkcja IKOL CAN działa trochę jak zdalna deska rozdzielcza - informuje min. in. o: poziomie paliwa, włączonych światłach, temperaturze silnika i innych.

CAN ALARM OTWARTYCH DRZWI

Dzięki podłączeniu lokalizator GPS do szyny CAN w pojeździe można uruchomić alert sygnału alarmowego, który będzie informował o otwartych drzwiach w pojeździe - niezależnie od stanu zapłonu.

CAN RAPORT Z PODRÓŻY I ZUŻYCIA PALIWA

Raport z podróży rozszerzony o dokładne dane dotyczące zużycia paliwa podczas każdego przejazdu.

CAN RAPORT SPALANIA

Raport spalania pozwala na okresową analizę spalania danego pojazdu. Pozwala to wychwycić nieprawidłowości i znacznie obniżyć koszty.

CAN RAPORT POZIOMU PALIWA

Lokalizator IKOL na bieżąco przesyła informacje o poziomie paliwa w pojeździe, które zna dzięki szynie CAN. Na tej podstawie tworzone są precyzyjne raporty o poziomie paliwa w wybranych okresach.

RAPORT ZDARZEŃ CAN

Raport zdarzeń CAN to graficzny raport, który na osi czasu prezentuje zarejestrowane przez komputer pokładowy zdarzenia w pojeździe, takie jak uruchomienie silnika, niski poziom paliwa, włączenie świateł, niezapięcie pasów i wiele innych.

RAPORT Z TACHOGRAFU

Czytelny graficzny raport z tachografu, zawierający wszystkie niezbędne dane, między innymi czas jazdy, pracy i odpoczynku kierowcy

RAPORT NACISKU NA OSIE

Dzięki wykrywaniu przez pojazd masy na osiach możliwe jest tworzenie raportu z obciążenia pojazdu w czasie

RAPORT WYSOKICH OBROTÓW SILNIKA

Raport ten prezentuje prędkość obrotową silnika w konkretnym pojeździe wyposażonym w lokalizator IKOL podpięty do szyny CAN

ALERT WYSOKICH OBROTÓW SILNIKA

Alert informuje grupę odbiorców o przekroczeniu wybranej wartości obrotów silnika

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne funkcjonalności