Home -  Usługi -  Usługi dodatkowe -  IKOL CAN

IKOL CAN

System GPS IKOL, dzięki specjalnemu modułowi IKOL CAN pozwala pobierać informacje z komputera pokładowego pojazdu. IKOL CAN daje możliwość kontroli poziomu paliwa, spalania, a także wyświetlania informacji z deski rozdzielczej – przebieg, niezapięte pasy, włączone światła i wiele innych. Oprócz tego IKOL daje możliwość stałego monitoringu pojazdów, na żywo, online, z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu, a także historię wszystkich przejazdów i postojów nawet do 12 miesięcy.

Sprawdź swój samochód

RAPORT Z TACHOGRAFU

Czytelny graficzny raport z tachografu, zawierający wszystkie niezbędne dane, między innymi czas jazdy, pracy i odpoczynku kierowcy

RAPORT NACISKU NA OSIE

Dzięki wykrywaniu przez pojazd masy na osiach możliwe jest tworzenie raportu z obciążenia pojazdu w czasie

RAPORT WYSOKICH OBROTÓW SILNIKA

Raport ten prezentuje prędkość obrotową silnika w konkretnym pojeździe wyposażonym w lokalizator IKOL podpięty do szyny CAN

ALERT WYSOKICH OBROTÓW SILNIKA

Alert informuje grupę odbiorców o przekroczeniu wybranej wartości obrotów silnika

CAN ALARM OTWARTYCH DRZWI

Dzięki podłączeniu lokalizator GPS do szyny CAN w pojeździe można uruchomić alert sygnału alarmowego, który będzie informował o otwartych drzwiach w pojeździe - niezależnie od stanu zapłonu.

RAPORT ZDARZEŃ CAN

Raport zdarzeń CAN to graficzny raport, który na osi czasu prezentuje zarejestrowane przez komputer pokładowy zdarzenia w pojeździe, takie jak uruchomienie silnika, niski poziom paliwa, włączenie świateł, niezapięcie pasów i wiele innych.

CAN RAPORT Z PODRÓŻY I ZUŻYCIA PALIWA

Raport z podróży rozszerzony o dokładne dane dotyczące zużycia paliwa podczas każdego przejazdu.

CAN RAPORT SPALANIA

Raport spalania pozwala na okresową analizę spalania danego pojazdu. Pozwala to wychwycić nieprawidłowości i znacznie obniżyć koszty.

CAN RAPORT POZIOMU PALIWA

Lokalizator ikol na bieżąco przesyła informacje o poziomie paliwa w pojeździe, które zna dzięki szynie CAN. Na tej podstawie tworzone są precyzyjne raporty o poziomie paliwa w wybranych okresach.

CAN PODSTAWOWY

Podstawowa funkcja IKOL CAN działa trochę jak zdalna deska rozdzielcza - informuje min. in. o: poziomie paliwa, włączonych światłach, temperaturze silnika i innych.

PAKIET IKOL CAN

Pakiet IKOL CAN pozwala korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych poniżej.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne funkcjonalności

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera