Home -  Usługi -  Usługi dodatkowe -  Raporty i zarządzanie -  API – PODŁĄCZENIE IKOLA POD SYSTEM KLIENTA

API – PODŁĄCZENIE IKOLA POD SYSTEM KLIENTA

Podłącz IKOL system bezpośrednio do Twojego systemu i zbieraj niezbędne informacje o pozycji, przejazdach, tankowaniu, przekroczeniu prędkości. Integracja systemów jest szybka i prosta.

system-api-ikol-dla-klienta

Jeśli system monitoringu GPS jest dla Ciebie przede wszystkim narzędziem umożliwiającym optymalizację kosztów i wykorzystujesz w firmie inne informatyczne narzędzia zarządzania, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podłączył system IKOL do swojego systemu informatycznego. Taka integracja jest możliwa dzięki mechanizmom informatycznym nazywanym API (Application Programming Interface). Dzięki takiemu podłączeniu Twój system informatyczny będzie mógł np. wiedzieć ile kilometrów przejechał dany pojazd wybranym przedziale czasu, jaka jest jego aktualna pozycja lub stan licznika. Wszystkie dane z lokalizatora IKOL, które aktualnie możesz pobrać za pomocą aplikacji IKOL Online, będziesz mógł udostępnić swojemu systemowi informatycznemu.

Cała integracja jest szybka i nieskomplikowana, informatycy w Twojej firmie w ogóle nie musza się znać na systemach GPS, mogą pobrać tylko te dane, które będą Tobie przydatne np. w okresowych raportach czy przy rozliczaniu kosztów.

Jakie są plusy połączenia mojego systemu z IKOL API?

  • Zarządzanie. Masz wypożyczalnię samochodów? Podłącz IKOL API pod swój system i znaj pozycję każdego pojazdu, jego przebieg, stan licznika, prędkość- a wszystko to w Twoim własnym systemie.
  • Prostota. Cały proces jest szybki i nie wymaga żadnej wiedzy i doświadczenia z GPS.
  • Wygoda. Nie musisz wchodzić na strony internetowe- wszystko masz w swoim systemie.

Platforma IKOL bezpłatnie udostępnia klucze API dla developerów tworzących publicznie dostępne aplikacje, ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników IKOL.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto