Home -  Odzyskania -  Współpraca międzynarodowa c.d.

Współpraca międzynarodowa c.d.

20 sierpnia 2009
odnalezienie-pojazdu-ciezarowego-ikol-svr

W wypadku kradzieży każdy klient kontaktuje się z Centrum Operacyjnym LOJACK, które kieruje poszukiwaniem i lokalizacją skradzionych pojazdów. Przychodzą tam jednak również informacje o kradzieżach z innych krajów europejskich, w których działa system LOJACK.

Marka: 
Renault
Miejsce kradzieży: 
Lyon
Miejsce odnalezienia: 
Kraków
Data kradzieży: 
20.08.2009
Data odnalezienia: 
20.08.2009

 

W sobotę, późnym popołudniem, otrzymaliśmy zgłoszenie od Traqueur France (LoJacka z Francji), że poszukiwany jest przez nich samochód ciężarowy marki Renault prawdopodobnie znajduje się na terytorium Polski. Po wprowadzeniu jego danych do naszego systemu odebraliśmy sygnał tego auta z okolic Krakowa. Tam też zostały wysłane nasze załogi poszukiwawcze.

Ciężarówka została zlokalizowana w komisie samochodowym na obrzeżach miasta praktycznie w chwili podpisywania umowy z nowym właścicielem. Nie chciał on uwierzyć, że upatrzony przez niego samochód pochodzi z kradzieży. Sprawdzał on bowiem numery silnika z przedstawionymi dokumentami i wszystko wydawało się w porządku. Dopiero po specjalistycznych badaniach laboratoryjnych potwierdziła się informacja przekazana przez pracowników LOJACK, że pojazd ten był rzeczywiście kradziony.

System Lokalizacji i Odzyskiwania Skradzionych Pojazdów LOJACK działa w chwili obecnej w 28 krajach na świecie, w tym w ośmiu europejskich. Każdy nasz klient może mieć pewność, że jego auto będzie w pełni chronione i w razie potrzeby zlokalizowane po kradzieży nawet, gdy znajduje się poza granicami Polski.

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.

więcej o IKOL SVR           IKOL SVR – oferta

Kategorie: Odzyskania, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

samochody służbowe

Nowość IKOL- Przełącznik podróży prywatnej/służbowej

 22 września 2016

Z przyjemnością informujemy o naszej nowości, jaką jest Przełącznik prywatna/służbowa podróż. Jak ją uruchomić i do czego…

Czytaj więcej
people

Zwykła nawigacja a lokalizator GPS

 25 lipca 2014

Co to jest nawigacja, wszyscy wiedzą. Umieszcza się ją w samochodzie, np. przyklejając do szyby…

Czytaj więcej