Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Wybierz lokalizator GPS – IKOL GO

Wybierz lokalizator GPS – IKOL GO

17 listopada 2016
LOKALIZATOR-IKOL-GO

Dla osoby, która nie posiada jeszcze lokalizatora GPS, wybór odpowiedniego sprzętu może wydawać się trudny. Stworzyliśmy poradnik dla osób, które chcą z tematem zapoznać się bliżej, dzięki czemu będą mogły dokonać odpowiedniego wyboru. Poniżej prezentujemy lokalizator IKOL GO, służący do śledzenia pojazdów.

 

Lokalizator IKOL GO to podstawowy lokalizator służący do śledzenia pojazdów. Przeznaczony jest zarówno do samochodów osobowych jak i do ciężarowych, motocykli, łodzi, a nawet samolotów! Umożliwia on śledzenie samochodu prywatnego, a także auta będącego częścią floty. IKOL GO jest przystosowany do poszerzania swoich funkcji o kolejne usługi. Nadajnik jest niewielki i działa w temperaturach od -25°C do 75°C. Dzięki nadajnikowi można śledzić pozycję pojazdu, a także sprawdzić historię wszystkich przebytych tras.

JAK WYGLĄDA INSTALACJA MODUŁU IKOL GO?

Instalacja nie jest skomplikowana, można lokalizator zamontować samodzielnie, lub zlecić to mechanikowi. Czerwony przewód zasilający (PWR) należy podłączyć do zasilania (plusa). Czarny przewód uziemiający (GND) należy podłączyć do masy pojazdu. Biały przewód zapłonu (IGN) należy podłączyć do obwodu (plusa) uruchamianego po włączeniu zapłonu. Montażu można również dokonać u Certyfikowanego Instalatora IKOL, w ponad 230 punktach w całej Polsce.

Moduł IKOL GO, który na bieżąco zbiera informacje pochodzące sygnałów z satelitów, przechowuje je w swojej wewnętrznej pamięci, a następnie wysyła do serwerów IKOL. Po zamontowaniu lokalizatora wystarczy stworzyć konto w Aplikacji IKOL Online, by móc śledzić pozycję swojego pojazdu:

pozycja na żywo

Użytkownik w każdej chwili może poszerzyć działanie swojego lokalizatora o dowolną usługę. Wybór usług w IKOL jest dowolny, wybrać można tylko to, czego naprawdę się potrzebuje – pozwala to dostosować monitoring do własnych potrzeb.

Kategorie: Monitoring GPS pojazdów, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Jak działa lokalizacja GPS

Czym jest monitoring GPS – lokalizator GPS okiem technika

 9 maja 2014

Chcecie wiedzieć, jak działa i czym jest monitoring GPS? Zapytaliśmy naszych specjalistów z działu techniki,…

Czytaj więcej
MITY DOTYCZĄCE LOKALIZACJI GPS

Najpopularniejsze mity dotyczące lokalizacji GPS

 16 listopada 2015

GPS jest w powszechnym użyciu już od 20 lat, a mimo to nadal panuje mnóstwo…

Czytaj więcej