Home -  Przenośne lokalizatory -  Wyjeżdżasz? Zabezpiecz swój bagaż

Wyjeżdżasz? Zabezpiecz swój bagaż

29 lipca 2021

Lato to czas wakacyjnych podróży i wypoczynku. Niestety, podczas urlopu łatwo jest rozkojarzyć się i zgubić walizkę z rzeczami. Aby Twojego wyjazdu nie zakłóciła utrata bagażu – warto zabezpieczyć go za pomocą niewielkiego nadajnika GPS IKOL SPOT.

Wyjeżdżając na wakacje pragniesz oderwać się od codziennych obowiązków, by potem wrócić wypoczętym i przygotowanym na nowe wyzwania. Trudno jednak zrelaksować się podczas urlopu, jeśli stale obawiasz się, że możesz zapomnieć walizki czy plecaka turystycznego i co chwila sprawdzasz, czy na pewno masz bagaż ze sobą.
Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie bagażu za pomocą niewielkiego lokalizatora GPS IKOL SPOT. Dzięki niemu w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, gdzie znajdują się Twoje rzeczy. To wygodne, prawda?

Zlokalizuj zagubiony bagaż dzięki modułowi GPS

IKOL SPOT to moduł GPS, który idealnie nadaje się do ukrycia w torbie czy walizce. Ma mały rozmiar oraz wewnętrzną baterię, która działa aż do 180 godzin i jest prosta w ładowaniu (wystarczy, że podłączysz nadajnik do gniazdka lub powerbanka za pomocą kabla mini USB). Dołączone do zestawu specjalne etui ułatwia przymocowanie nadajnika gdziekolwiek zechcesz.

Aby obserwować na mapie pozycję IKOL SPOT, musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl i dodać nowy lokalizator. Możesz to też zrobić za pomocą aplikacji IKOL Tracker, przeznaczonej do monitoringu modułów – o ile Twoje urządzenie mobilne ma dostęp do sklepu Google Play lub App Store.

Od teraz możliwość zagubienia bagażu przestanie spędzać Ci sen z powiek, a Ty w pełni będziesz mógł cieszyć się wakacyjnym odpoczynkiem.


IKOL SPOT – wielofunkcyjny i wytrzymały

Warto zauważyć, że IKOL SPOT jest niezwykle wytrzymały. Charakteryzuje go odporność na wodę i brud oraz ekstremalnie niskie i wysokie temperatury (mieszczące się w przedziale od -20°C do aż +55°C). Możesz więc zabrać go ze sobą wszędzie, gdziekolwiek zechcesz i mieć pewność, że nie zostanie uszkodzony.

Inną wyjątkową zaletą tego lokalizatora GPS jest jego wielofunkcyjność, pozwalająca na wykorzystanie go nie tylko do ochrony bagażu, ale też do monitorowania miejsca pobytu ludzi i zwierząt.

Moduł IKOL SPOT pozwala na:
• wysyłanie alertów SOS przy użyciu specjalnego przycisku (to ważna funkcja bezpieczeństwa – zwłaszcza w przypadku osób starszych i niesamodzielnych oraz dzieci. Wystarczy nacisnąć guzik, by przesłać do opiekuna prośbę o pomoc, która może przekazana SMS-em, mailem lub poprzez aplikację IKOL Tracker),
• monitoring przebytej trasy oraz zapisywanie jej w historii, wraz z liczbą przebytych kilometrów.

Wszystko to oznacza, że wybierając ten nadajnik zyskujesz szereg nowych możliwości związanych z monitoringiem GPS i możesz czuć się przygotowanym na różne, nawet najbardziej nieprzewidziane okoliczności.

IKOL SPOT – jakość potwierdzona recenzjami

Jeżeli wciąż nie jesteś pewien, czy wybór IKOL SPOT to dobra decyzja – zapoznaj się z jedną z recenzji naszego modułu, przygotowaną przez TVN Turbo. Mamy nadzieję, że przybliży Ci ona jeszcze lepiej jego działanie i liczne zalety.

 

Dowiedz się więcej o IKOL SPOT

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

truck

Samochód ciężarowy pod kontrolą

 24 lipca 2017

Monitoring GPS w firmach transportowych i spedycyjnych to standard. Zarządzający flotą pojazdów może szybko sprawdzić…

Czytaj więcej
astronauta

Czym różni się Galileo od GPS i innych systemów nawigacji

 5 stycznia 2017

15 grudnia 2016 roku został uruchomiony system nawigacji Galileo, europejski odpowiednik amerykańskiego GPS i rosyjskiego…

Czytaj więcej